شهرخبر

پارکینگ مجتمع عروجیان بهشت حضرت زهرا(س) رایگان شد

پارکینگ مجتمع عروجیان بهشت حضرت زهرا(س) رایگان شد

در راستای تحقق وعده خدمت بی‌منت و ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان و خانواده‌های متوفی، پارکینگ مجتمع عروجیان بهشت حضرت زهرا(س) رایگان شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سعید غضنفری مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا(س) اظهار کرد: با مصوبه هیئت مدیره سازمان بهشت حضرت زهرا(س) و برای آرامش و آسایش خانواده‌های معزز متوفی و مراجعه‌کنندگان، پارکینگ ورودی ساختمان عروجیان واقع در ضلع شمال‌غربی این مجتمع از آغاز دهه مبارک فجر رایگان شد.

وی افزود: تبدیل سازمان درآمدی صرف، به سازمان خدماتی - درآمدی، تسهیل امور و برداشتن بار از دوش خانواده‌های متالم از اهداف تیم مدیریتی جدید سازمان بهشت حضرت زهرا(س) و در راستای تحقق خدمت بی‌منت و رهنمودهای شهردار شهر تهران است.

غضنفری اضافه کرد: پارکینگ مجتمع عروجیان به صورت روزانه میزبان 1500 خودرو است و تیم مدیریتی جدید در راستای تحقق سیاست‌های اعلامی مبنی بر کاهش حداکثری هزینه‌های مرتبط با مجتمع عروجیان، خدمات این پارکینگ را رایگان کرده است.

مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا(س) اضافه کرد: تجهیز این پارکینگ به دوربین‌های پلاک‌خوان و همچنین دوربین‌های مداربسته و تقویت بحث نظارتی برای امنیت بیشتر این پارکینگ از جمله اقداماتی است که برای این مجتمع در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این مطلب که مردم شهر تهران و مراجعه‌کنندگان، شایسته بهترین خدمات هستند، گفت: اگر چه اعتقاد داریم هنوز برای تحقق آنچه لایق این مردم است، فاصله داریم، اما تمام توان، همت و دغدغه‌مان این است موثر باشیم و خدمتگزار و همه تلاشمان برداشتن قدمی کوچک در ارائه خدمتی بی‌منت خواهد بود.

انتهای پیام/