شهرخبر

فنس‌های اردوگاه معلولان بابلسر در راستای "آزادسازی ساحل دریا" برداشته شده است

فنس‌های اردوگاه معلولان بابلسر در راستای "آزادسازی ساحل دریا" برداشته شده است

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: اردوگاه معلولان بهزیستی بابلسر به هیچ وجه تخریب نشده و دست نخورده است و صرفا فنس‌هایی که مانع دسترسی عموم مردم به ساحل دریا بود در راستای اجرای دستور شخص رئیس جمهور، تخریب شده است.

نوربخش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره ادعای تخریب اردوگاه معلولان بابلسر در استان مازندران اظهار کرد: این اردوگاه تنها اردوگاه معلولان در استان مازندران نیست و چند اردوگاه دیگر نیز در این استان وجود دارد.

وی ادامه داد: استاندار مازندران اجازه هیچ تخریبی در این محدوده نداده است و حتی آلاچیق‌های اردوگاه که در حریم 60 متر دریا قرار دارند، تخریب نشده‌اند و شخص استاندار تاکید داشت که این آلاچیق‌ها اموال بیت‌المال است و نباید تخریب شود تا هم مردم و هم معلولان مستقر در اردوگاه بتوانند از آنها استفاده کنند. 

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران با بیان اینکه فنسِ پلاژ بانک تجارت به طول 450 متر هم تخریب شده است، تصریح کرد: در مورد اردوگاه معلولان فقط فنس‌کشی این اردوگاه به طول 600 متر تخریب شد که از ورود مردم به ساحل ممانعت می‌کرد؛ قسمت‌هایی هم سنگچین شده بود که این مسیر سنگچین هم تخریب شد تا حریم 60 متر رعایت شود و مسیر برای مردم باز شود.

نوربخش متذکر شد: اردوگاه بهزیستی بابلسر به هیچ وجه تخریب نشده و دست نخورده است و صرفا فنس‌هایی که مانع دسترسی عموم مردم به ساحل دریا بود در راستای اجرای دستور شخص رئیس جمهور، تخریب شده است.

انتهای پیام/