شهرخبر

تقوی: ترکیب اصلی تیم ملی والیبال در بازی‌های آسیایی به میدان خواهد رفت/ دوباره به شرایط کرونایی برگشته‌ایم

تقوی: ترکیب اصلی تیم ملی والیبال در بازی‌های آسیایی به میدان خواهد رفت/ دوباره به شرایط کرونایی برگشته‌ایم

دبیرکل فدراسیون والیبال اعلام کرد، ترکیب اصلی تیم ملی والیبال کشورمان در بازی‌های آسیایی به میدان خواهد رفت.

میلاد تقوی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد موج ششم کرونا و تأثیر آن بر برگزاری لیگ برتر والیبال اظهار داشت: موج ششم کرونا، معضلی مهم و بزرگ برای کشور و جامعه ورزش است. تمام توان فدراسیون در به پایان رساندن لیگ برتر در انتهای سال جاری به کار گرفته شده است تا وقت و هزینه‌ای که تیم‌ها و فدراسیون صرف کرده‌اند به نتیجه برسد.

دبیرکل فدراسیون والیبال ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی، تدابیر شدید بهداشتی در لیگ از سر گرفته و تست PCR نیز که از دور برگشت به دلیل تزریق سه دوز واکسن، لغو شده بود، دوباره اجباری می‌شود. ما ورود تماشاگران را هم ممنوع کرده‌ایم. در مجموع دوباره به شرایط کرونایی برگشته‌ایم. مرحله پلی‌آف لیگ برتر نیز به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود که به سلامتی بازیکنان و کنترل بیشتر شرایط توسط ما کمک خواهد کرد.

تقوی درباره لزوم به پایان بردن لیگ برتر تا پایان سال گفت: تیم‌های ما از آخر فروردین تا پایان شهریور ماه درگیر مسابقات هستند و عملاً امکان ادامه لیگ در سال جدید وجود دارد.

وی راجع به تورنمنت‌های پیش رو تصریح کرد: فصل شلوغی را در سال آینده خواهیم داشت. لیگ ملت‌های والیبال، جام واگنر لهستان، مسابقات قهرمانی جهان در روسیه و بازی‌های آسیایی چین، فصل سنگین و شلوغی را برای تیم ملی رقم خواهند زد. با توجه به خواسته مردم و حفظ جایگاه تیم ملی در آسیا با تمام قدرت در بازی‌های آسیایی شرکت خواهیم کرد و ترکیب اصلی تیم ملی در بازی‌های آسیایی به میدان خواهد رفت.

تقوی در مورد تعویق انتخابات کمیته ملی المپیک و تأثیر آن روی برنامه‌های تیم ملی والیبال از نظر بودجه و سایر مسائل گفت: مسائل کلان از این دست را باید از رئیس فدراسیون بپرسید.

انتهای پیام/