شهرخبر

فروش ۱۴ میلیاردی در دو روز نخست نمایشگاه مجازی کتاب

فروش 14 میلیاردی در دو روز نخست نمایشگاه مجازی کتاب

علی رمضانی گفت: تا پایان دومین روز از نمایشگاه مجازی کتاب تهران، ۱۴۸ میلیارد و ۲۲۳ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۸۰۱ ریال از سوی مردم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، علی رمضانی، رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، با پایان دومین روز نمایشگاه از خرید 220 هزار و 114 نسخه کتاب  به ارزش 148 میلیارد و 223 میلیون و 310 هزار و 801 ریال از سوی مردم خبر داد. او با اشاره به تعداد سفارش‌های ثبت شده از سوی مردم در دو روز گذشته نمایشگاه گفت: خریداران با گذشت دو روز از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران توانستند 41هزار و 657 سفارش را ثبت کنند که از مجموع کل سفارش‌های ثبت شده، 25هزار و 578 سفارش از سوی ناشران به باجه‌های شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تحویل داده شد و مابقی (16هزار و 76 سفارش) در انتظار ارسال است.

رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با بیان این‌که تاکنون کم‌سن‌ترین خریدار کتاب، کودک چهار ساله از شهر بیجار استان کردستان است که والدینش کتاب‌هایی با موضوع دانش کودک را برای او خریداری کردند. همچنین مسن‌ترین خریدار کتاب تاکنون فردی 92 ساله از استان تهران بوده که پنج نسخه کتاب خریداری کرده است.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور بیش از دو هزار 100 ناشر داخلی و خارجی و 24 کشور خارجی از سوم بهمن‌ماه آغاز و تا دهم بهمن‌ماه 1400 ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند.

>فروش 4 میلیارد تومانی کتاب در روز اول نمایشگاه مجازی

مرکز پاسخگویی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با شماره 91009898-021 با 70 کارشناس به طور مستمر در حال پاسخگویی به سؤالات مخاطبان است.

انتهای پیام/