شهرخبر

ریحانه پارسا به گفته های سعید سهیلی، کارگردان گشت ارشاد پاسخ داد.

به گزارش هنر ام‌روز، سعید سهیلی، کارگردان فیلم گشت ارشاد ۳، دو هفته قبل در مصاحبه ای به تمجید از ریحانه پارسا و گلشیفته فراهانی پرداخته بود که این صحبت ها بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت.

در بخشی از این گفتگو صحبت از حاشیه هایی به میان آمد که بازیگر فیلم سهیلی، ریحانه پارسا با مهاجرت و کشف حجاب خود برای «گشت ارشاد ۳» ایجاد کرد و وقتی از او سؤال شد که آیا پارسا را می بخشد، در پاسخ گفت: «من و شما چه کاره هستیم که کسی را ببخشیم یا نبخشیم؟ اصلاً مگر ریحانه پارسا چه کار کرده که ما او را ببخشیم یا نبخشیم؟ یک نفر تصمیم گرفته مهاجرت کند، به من چه ربطی دارد؟»

او در ادامه گفت: «بعضی ها مثل ستاره هستند. هر جای دنیا که بروید این ستاره را می بینید. مثل گلشیفته فراهانی که یک ستاره است. ایران که بود ستاره بود و در آسمان سینمای ایران می درخشید. حالا هم که مهاجرت کرده باز هم در آسمان سینمای دنیا می درخشد. ریحانه پارسا هم اگر ستاره باشد که امیدوارم باشد، هر جای دنیا هم که باشد او را در آسمان خواهیم دید. اگر هم که نباشد محو و فراموش می شود.»

سعید+سهیلی+و+ناصر+ملک+مطیعی

سپس از سهیلی سؤال شد که آیا در مدت همکاری اش با ریحانه پارسا در زمان ساخت فیلم «گشت ارشاد ۳» توانایی ستاره شدن را در او دید، که او در پاسخ گفت: «من با بازیگرهای زیادی کار کردم. همینجا شهادت می دهم که در مدت فیلمبرداری “گشت ارشاد ۳” دختری از او معصوم تر، محجوب تر، آرام تر و بی حاشیه تر ندیدم. با اینکه انتظار داشتم با توجه به حاشیه هایی که از قبل هم وجود داشت با دختری جنجالی سر و کار پیدا کنیم که لازم باشد چند نفر را مأمور کنترلش کنیم اما این دختر حتی صدایش هم درنمی آمد. باید ببینیم که چه کردیم که کسانی مثل گلشیفته فراهانی و ریحانه پارسا از کشور می روند و چه باید بکنیم که این افراد نروند.»

پس از این صحبت ها ریحانه پارسا با انتشار پستی اینستاگرامی ارادت خود را به سعید سهیلی ابراز کرد.

او در این پست نوشت:

«عمو سعید عزیزم سلام

کاش واژگان توان جبران بعضی چیز ها را داشت…

کاش شما می دونستید چه مقدار برای من عزیزید، چقدر تاج سرید…

عموی عزیزم جان دلم، ممنون که اینطور بزرگوارانه پای نقشِ یادگاریِ من، شما و این روز های مردم عزیزمون ایستادید! مهر و محبت شما از هر کس که شما رو یک بار هم دیده پوشیده نیست…

سرتون سلامت

از طرف مهوشِ گشتِ ۳ به بهانه اکران موفق این روز های آن»

5-Untitledhgifhgh

منبع: ایران آرت