شهرخبر

در زمان استفاده از لباس زیر مرتکب این اشتباهات نشوید

در زمان استفاده از لباس زیر مرتکب این اشتباهات نشوید

لباس زیر ارتباط مستقیمی با سلامت زنان دارد به همین دلیل باید در انتخاب آن نکاتی را رعایت کنید.

به گزارش بهداشت نیوز، معمولا همه خانم‌ها علاقه زیادی به خریدن انواع لباس دارند اما کمتر به لباس زیر و نحوه استفاده و نگهداری آن توجه می‌کنند. نحوه استفاده از  لباس زیر با سلامت هر خانمی ارتباط مستقیم دارد . در ادامه به بررسی عادات درست و غلط خانم‌ها درباره لباس زیر خواهیم پرداخت.


  بیشتر نخی بپوشید
امکان ندارد خانم باشید و این توصیه را نشنیده باشید که لباس زیر نخی بپوشید. علت این توصیه این است که لباس زیرهای غیر نخی موجب ایجاد حساسیت و عفونت در بدن شما خواهد شد پس همین الان تمام لباس‌های زیر غیرنخی خود را دور بریزید و برای خودتان لباس زیر نخی بخرید.


 تنگ نپوشید
لباس زیر تنگ اصلا انتخاب مناسبی برای هیچ خانمی نیست. پوشیدن لباس زیر تنگ فضا را برای رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها فراهم خواهد کرد و موجب بروز انواع بیماری‌های عفونی می‌شود.


 از لباس شویی استفاده نکنید
باکتری ها داخل ماشین لباس‌شویی زنده باقی می مانند و در نتیجه ممکن است مشکلاتی را برای سلامت بدن شما به وجود بیاورند. پس برای شستن لباس زیر خود از ماشین لباس شویی استفاده نکنید و آن‌ها را همیشه با دست بشویید.


 از شوینده‌های معطراستفاده نکنید
استفاده از شوینده‌ها با رایحه‌های خیلی قوی اصلا انتخاب مناسبی برای شستن لباس زیر شما نیست .

بهتر است لباس زیر خود را با شوینده‌های بدون عطر یا با رایحه ملایم بشویید زیرا استفاده از شوینده‌های معطر باعث ایجاد حساسیت در شما می شود.