شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#واحد مسکونی#ایلام#آبگرفتگی
گفت‌وگو|

معاون استاندار ایلام: ۱۰۰ واحد مسکونی و مغازه در مورموری دچار آبگرفتگی شدند

معاون استاندار ایلام با اشاره به اینکه در سیل اخیر منازل مسکونی، مغازه‌ها و زمین‌های زراعی دچار خسارت و آبگرفتگی شدند، گفت: تقریبا ۱۰۰ واحد مسکونی و مغازه در این منطقه دچار آبگرفتگی شدند که ساکنان آن‌ها را در سوله‌های اسکان اضطراری مستقر کردیم.

احمد کرمی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به مناطق سیلزده در استان ایلام بیان کرد: شب گذشته جلسه ستاد مدیریت بحران به ریاست استاندار در ایلام برگزار شد. امروز نیز به اتفاق استانداران وبرخی مدیران اجرایی استان از شهرستان مورموری که عمده بارش‌ها در این منطقه بود، بازدید میدانی به‌عمل آوردیم.

وی با بیان اینکه در طول سه ساعت حدود ۹۵ میلیمتر بارندگی در مورموری ثبت شده است، افزود: این حجم از بارش موجب خسارت به زیرساخت‌های شهری و روستایی شد و تعدادی از منازل مردم و مغازه‌ها دچار آبگرفتگی شدند.

معاون استاندار ایلام با اشاره به اینکه تا دو روز آینده عملیات احصاء خسارات در مناطق سیلزده صورت خواهد گرفت، گفت: هوا همچنان بارانی است. امروز جلسه ستاد مدیریت بحران در شهر مورموری برگزار می‌شود.

کرمی با اشاره به اینکه منازل مسکونی، مغازه‌ها و زمین‌های زراعی دچار خسارت و آبگرفتگی شدند، بیان کرد: تقریبا ۱۰۰ واحد مسکونی و مغازه در این منطقه دچار آبگرفتگی شدند که ساکنان آن‌ها را در سوله‌های اسکان اضطراری مستقر کردیم تا بعد از تخلیه آب و رفع مشکلات به خانه‌های خود بازگرذدند.

 

  • معاون استاندار هرمزگان: اسکان اضطراری بیش از ۲۰۰ خانوار سیل‌زده انجام شد
  •  

    انتهای پیام/