شهرخبر

آغاز سومین مرحله حراج‌های حضوری سازمان اموال تملیکی

سومین مرحله حراج‌های حضوری سازمان اموال تملیکی آغاز شد

سومین مرحله از حراج‌های حضوری سازمان اموال تملیکی از امروز شنبه مورخ ۲۵ دی‌ماه آغاز شد.

به گزارش مشرق، در پی راه‌اندازی مجدد حراج‌های حضوری سازمان اموال تملیکی، سومین مرحله از آن طبق جدول زمان‌بندی امروز شنبه مورخ ۲۵ دی‌ماه در حال برگزاری است.

این حراج در مرکز همایش‌های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان ۱۵ و ۱۶ برگزار شده است.
 
لازم به ذکر است اولین و دومین حراج حضوری سازمان اموال تملیکی در سال‌جاری به ترتیب، یکم و سی‌ام آذر ماه با استقبال گسترده مردم برگزار شد.
 
متقاضیان محترم می‌توانند جهت اطلاع از فهرست کالاهای مطرح در حراج حضوری و شرایط عمومی فروش و رویت شماره تلفن و آدرس مدیریت‌های استانی به نشانی www.tamliki.ir مراجعه کنند.

سید عبدالمجید اجتهادی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی، در تشریح روند سومین حراج حضوری سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی که در حال برگزاری است، عنوان کرد: با اطلاع‌رسانی مطلوبی که صورت گرفت، از این حراج نیز مانند دو حراج قبلی استقبال خوبی شده است و شاهد حضور تعداد زیادی از مردم هستیم.
 
به گفتۀ وی حدود ۴۰۰ پارتی کالا به ارزش پایه کارشناسی ۸۵۰ میلیارد ریال در این حراج عرضه شده است.
 
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی در پایان اعلام کرد: به منظور توسعه و تسریع در فروش کالا به شکل بهینه‌تر، سازمان اموال تملیکی در نظر دارد مزایده‌های الکترونیک به صورت فوق‌العاده و مزایده‌های موضوعی مانند لوازم یدکی خودرو و دیگر کالاها را برگزار کند.

منبع: میزان