شهرخبر

معاون اجرایی شورای عالی قرآن:

تولید و ضبط تلاوت تصویری از قاریان ممتاز ادامه دارد

تولید و ضبط تلاوت تصویری از قاریان ممتاز  ادامه دارد

معاون اجرایی شورای عالی قرآن گفت: در یک اقدام مشترک بین صدا و سیمای استان همدان و شورای عالی قرآن، تعدادی تلاوت تصویری از قاریان ممتاز استان همدان ضبط شد.‌

به گزارش خبرنگار مهر، محمدتقی میرزاجانی، معاون اجرایی شورای عالی قرآن گفت: در یک اقدام مشترک بین صدا و سیمای استان همدان و شورای عالی قرآن، تعدادی تلاوت تصویری از قاریان ممتاز استان همدان ضبط شد.

میرزاجانی افزود: در روزهای گذشته آموزش و کارورزی قطعاتی که بنا بود توسط قاریان در استودیو تلاوت شود به صورت مجازی در دستور کار حوزه تولید شورای عالی قرآن قرار گرفت و قراء آمادگی لازم را جهت اجرای موفق به دست آوردند.

وی ادامه داد: در این برنامه تولیدی در تالار قرآن همدان انجام شد، مهدی تیموری مدیر تولید شورای عالی قرآن و سیدمحمد کرمانی کارشناس تولید شورا در آن حضور یافتند.

میرزاجانی، از همکاری سرپرست صداوسیمای مرکز همدان، مدیر تولید و تهیه کننده برنامه، نماینده شورای عالی قرآن در استان همدان، همچنین از تلاش‌های همکاران حوزه نظارت و هیأت اعزامی شورا قدردانی کرد و گفت: تلاوت‌هایی که ضبط شده، پس از طی مراحل تدوین و نظارت، به زودی در اوقات اذانگاهی شبکه استانی همدان پخش خواهد شد.

معاون اجرایی شورای عالی قرآن اظهار امیدواری کرد که با اهتمام صدا و سیمای مراکز استان‌ها و با همراهی جامعه قرآنی، فرآیند تولید تلاوت از قاریان بومی در سایر استان‌ها هم به زودی آغاز شود.