شهرخبر

آیت‌الله غرویان در آی سی یو بستری شد

آیت‌الله محسن غرویان، استاد جامعة المصطفی العالمیه به علت ابتلا به اُمیکرون در بیمارستانی در اصفهان بستری شد.

محسن غرویان به گزارش خبرنگار ایکنا، آیت‌الله محسن غرویان، استاد حوزه علمیه قم و عضو هیئت علمی جامعة المصطفی العالمیه از هفته گذشته به علت ابتلا به بیماری امیکرون در بخش آی سی یو بیمارستانی در اصفهان بستری شده است.

وی هم اکنون تحت درمان و تزریق دارو قرار دارد و از دستگاه تنفسی جهت تسهیل در تنفس استفاده می‌شود.

خانواده این استاد حوزه علمیه از همه مؤمنین درخواست دارند تا برای بهبودی وی دست به دعا بردارند. 

آیت‌الله محسن غرویان از مدرسان فلسفه اسلامی حوزه علمیه قم  زاده ۱۳۳۸ در نیشابور است. وی مدتی عضو هیئت علمی و استاد مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی بود و هم اکنون استاد جامعة المصطفی العالمیه است.

از ایشان تاکنون بیش از 40 اثر علمى به صورت کتاب به چاپ رسیده همچنین مقالات کوتاه و بلند ایشان در مطبوعات مختلف چاپ شده که بالغ بر 500 مقاله است. موسسه فرهنگى – انتشاراتى «یمین» به همت ایشان تاسیس شده و تاکنون قریب 20 عنوان کتاب منتشر کرده است.

محسن غرویان با دو زبان انگلیسى و عربى آشناست و تاکنون در همایش‌ها و کنگره‌هاى مختلف داخلى و خارجى مقالاتى را به زبان‌هاى فوق ارائه کرده است. ایشان هم اکنون در حوزه علمیه به تدریس دروس خارج اصول و اسفار ملاصدرا و خارج علم رجال اشتغال دارد و در کناراشتغالاتش در حوزه، در مجامع مختلف علمى، سیاسى با ارائه کنفرانس و سخنرانى به امر تبلیغ مى‌پردازد. وى از سوى بعثه مقام معظم رهبرى به عنوان مبلغ زبان‌دان و عضو هیئت علمى برگزیده شده است.

انتهای پیام