شهرخبر

محمد عمری بالاخره پس از یک سال تمرین در پرسپولیس روز قبل در یک بازی رسمی برای دقایقی راهی میدان شد.

محمد عمری که سابقه درخشش در رده امید را دارد بالاخره پس از یک سال در تمرین تیم بزرگسالان بالاخره روز قبل برای سرخ ها بازی کرد.

به گزارش طرفداری، پرسپولیس در حالی در چارچوب هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر موفق شد تیم فجرسپاسی را در آزادی شکست دهد که یحیی گل محمدی در اقدامی جالب یک بازیکن جوان را برای نخستین بار راهی میدان کرد. آن هم درحالی که یحیی معمولا کمتر به بازیکنان جوان در پرسپولیس میدان داده و همین موضوع نشان می دهد که عمری چه عملکرد خوبی داشته که توانسته نظر مساعد یحیی را جلب کند.

به هر روی دقیقه ۸۱ بازی با فجر بود که محمد عمری به جای سیامک نعمتی وارد زمین شد و در مدت زمان حضور در زمین عملکرد خوبی داشت و تکنیکش را نشان داد.

عمری متولد ۲۱ اسفند ۱۳۷۸ است و در پست وینگر چپ و راست و مهاجم توپ می زند. شماره ۸۰ فعلی تیم سرخپوشان درست مثل مهدی عبدی، بازیکن آکادمی پرسپولیس بوده و با توجه به آنکه نظر گل محمدی را جلب کرد مدتی است با تیم بزرگسالان تمرین می کند و برای نخستین بار مقابل فجر به میدان رفت.

عمری رسما از مسابقات آسیایی سال گذشته و پیش از اعزام تیم به هند برای مرحله گروهی به لیست پرسپولیس اضافه شد. البته او پیش تر و با توجه به درخشش در رده امیدهای سرخ ها پیشنهاداتی نیز داشت.

تکنیک و سرعت بالا مهمترین ویژگی های بازیکن جوان پرسپولیس است؛ او فصل گذشته با به ثمر رساندن ۱۲ گل در رده دوم بهترین گلزنان امیدهای تهران ایستاد و با اختلاف یک گل، آقای گلی را از دست داد.