شهرخبر

تراکتور 1000 میلیاردی وزیر ایرانی را یک سنت هم نمی خرند!

تراکتور 1000 میلیاردی وزیر ایرانی را یک سنت هم نمی خرند!

شواهد منتشر شده نشان می دهد که شاهد فروش یک عدد تراکتور با قیمت 1000 میلیارد تومان هستیم که در تاریخ ایران و جهان بی سابقه است!

به گزارش تحریریه، وزیر صمت در آخرین جلسه با مسئولان شرکت ملی صنایع مس ایران دستور به خرید این باشگاه و تقبل تمامی بدهی‌های این تیم تبریزی داده است.

قرار است باشگاه تراکتورسازی در هفته‌های آینده با حضور در کمیته انتقالی به هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی واگذار شود، اما حالا با ورود وزیر صمت قرار شده شرکت ملی مس ایران مسئولیت این تیم را قبول کند. منابع آگاه اعلام کردند که قیمت پیشنهادی وزیر صمت  به زنوزی برای خرید تیم فوتبال تراکتورسازی ۵۰۰ میلیارد تومان بوده و همچنین قرار است شرکت ملی مس ایران تمامی بدهی‌های باشگاه در محاکم داخلی و خارجی را قبول کند.

وزیر صمت در حالی پیشنهاد به خرید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در جلسه با مسئولان شرکت ملی مس داده که سهامدار اصلی این شرکت سهام عدالت است.

بنا به گفته فرهاد صداقت مدیر تیم فوتبال تراکتور، این تیم حدود ۵۰۰ میلیارد تومان نیز بدهی داخلی و خارجی دارد.

سوال میز اقتصاد تحریریه از آقای فاطمی امین وزیر صمت این است چرا باید از جیب بیت المال و آنهم سهام عدالت! مبلغ 1000 هزار میلیارد تومان برداشته شود و به یک بنگاه خصوصی پرداخته شود، و باشگاهی که چندین سال پیش به آقای زنوزی به مبلغ 250 میلیارد تومان واگذار شده الان به مبلغ 500 میلیارد تومان خریداری شود و 500 میلیارد تومان هم برای بدهی های داخلی و خارجی آن پرداخت گردد، که مجموع آن به 1000 میلیارد تومان می رسد.

سهم مردم مستضعف دارنده سهام عدالت و هواداران تیم تراکتورسازی تبریز که در گرما و سرما از این تیم حمایت کرده اند از این بریز و به پاش های صدها میلیارد تومانی چیست؟ چرا باید هزینه لمپنیسم فراگیر و فساد افسارگسیخته در فوتبال را مردم ایران پرداخت کنند؟

در بازارهای جهانی فوتبال این تراکتور 1000 میلیارد تومانی یا به عبارتی 41 میلیون دلاری را یک سنت هم نمی خرند!

پایان/