شهرخبر

تلاش مورینیو برای جذب بازیکن سابقش در تاتنهام


تلاش مورینیو برای جذب بازیکن سابقش در تاتنهام

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رم در تلاش است تا یکی از بازیکنان خود در تیم سابق تحت هدایتش را به خدمت بگیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو امیدوار است بتواند تانگوی اندومبله را از تاتنهام به رم ببرد. انتظار می‌رود که هافبک 25 ساله تیم فوتبال تاتنهام در ماه ژانویه تیم سفیدپوش لندن را ترک کند، چرا که سرمربی‌اش آنتونیو کونته به او اعتقاد ندارد و به همین دلیل هم دقایق حضور این بازیکن در ترکیب اصلی بسیار کاهش پیدا کرده است.

طبق گزارش سایت تله‌فوت؛ مورینیو به صورت شخصی و از طریق تماس تلفنی با اندومبله صحبت و سعی کرده که او را به رم ببرد. به عقیده آقای خاص، اندومبله می‌تواند گزینه‌ای بی‌عیب‌و‌نقص برای تقویت خط میانی جالوروسی باشد.

رقمی که تاتنهام برای فروش اندومبله می‌خواهد حدود 30 میلیون یورو است اما جالوروسی احتمالاً در صدد قرض گرفتن این بازیکن با بند خرید قطعی است. همچنین این احتمال هست که جالوروسی مبلغ خرید قطعی اندومبله را به صورت قسطی و طی چند سال بپردازد، فرمولی شبیه آنچه برای جذب تامی آبراهام از چلسی به کار بست.

اندومبله تا سال 2025 با سفیدپوشان لندن قرارداد دارد و در این فصل 16 بازی در تمامی رقابت‌ها انجام داده که مجموعاً 886 دقیقه می‌شود. در این مدت او دو گل زده و یک پاس گل هم داده است.

انتهای پیام/