یحیی باز هم از برانکو و کالدرون عقب ماند

پرسپولیس فعلا با ۲۹ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و در صورت پیروزی مقابل فجر سپاسی در آخرین بازی نیم فصل به امتیاز ۳۲ خواهد رسید. بیشترین امتیاز پرسپولیس در نیم فصل متعلق به برانکو است که در لیگ هفدهم موفق به کسب ۳۶ امتیاز شد و کالدرون نیز پس از برانکو قرار دارد.

 گل محمدی می‌توانست به رکورد مربی آرژانتینی برسد اما تساوی مقابل پدیده کار را خراب کرد. پرسپولیس در لیگ شانزدهم و با هدایت برانکو نیم فصل را با ۳۲ امتیاز به پایان رساند. در لیگ هفدهم برانکو توانست با ۳۶ امتیاز بهترین رکورد را برای سرخ‌ها در نیم فصل رقم بزند. در لیگ هجدهم سپاهان ۳۱ امتیازی به دلیل تفاضل گل بهتر قهرمان نیم فصل شد.

یحیی باز هم از برانکو و کالدرون عقب ماند

در لیگ نوزدهم تیم پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون با ۳۴ امتیاز عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد و بالاخره فصل قبل و در لیگ بیستم، سرخ پوشان با سرمربیگری یحیی گل محمدی در پایان نیم فصل اول با ۳۰ امتیاز قهرمان شدند تا کمترین میزان امتیازات را طی سال‌های اخیر کسب کرده باشند.

حالا پرسپولیس می‌تواند با ۳۲ امتیاز نیم فصل را به پایان برساند که در این شرایط گل محمدی عملکرد سال گذشته خود را بهبود خواهد بخشید اما نمی‌تواند به رکورد برانکو و کالدرون در پرسپولیس برسد.