شهرخبر

ستاره سابق و محبوب استقلال گفت: استقلال باید جاه طلب باشد، آلومینیوم تیم خوبی است ولی استقلال کلی هزینه کرده است، از بازیکن گرفته و هواداران سال هاست منتظر قهرمانی این تیم هستند

مجتبی جباری ستاره محبوب استقلال در دهه 80 و 90 به انتقاد از تاکتیک فرهاد مجیدی کرد.

به گزارش طرفداری، استقلال در شرایطی در پایان هفته سیزدهم لیگ برتر در صدر جدول قرار گرفته است که خیلی ها به سبک بازی این تیم انتقاد دارند و مدعی هستند این تیم در حمله بسیار ضعیف و کم اثر است.

مجتبی جباری در مورد روند استقلال و نمایش این تیم برابر آلومینیوم گفت:

استقلال باید جاه طلب باشد، آلومینیوم تیم خوبی است ولی استقلال کلی هزینه کرده است، از بازیکن گرفته و هواداران سال هاست منتظر قهرمانی این تیم هستند. اینکه یک گل بزنی می توانی استفاده بهتری از فضاهای حریف کنی چون تیم حریف جلو می آید و می توانی گل های بعدی را بزنی.

او در مورد اینکه گفته می شود مجیدی برایش ساخت یک خط دفاعی قدرتمند در اولویت است، گفت:

شما خط دفاع خوبی داری و می توانی روی آن تا حدی حساب کنی ولی یکی از آیتم های گل نخوردن، حمله کردن است. حفظ توپ استقلال فقط در جهت وقت تلف کردن است و وقتی نگاهی به دروازه حریف ندارید تیم شما مستحق گل خوردن می شود.

هشت شاکی استقلال در پایان صحبت هایش مدعی شد صدرنشینی استقلال به دلیل بد نتیجه گرفتن تیم های دیگر است؛

این همه جار و جنجال بازیکن خریدن برای ارائه بازی زیبا است. استقلال این پتانسیل را دارد ولی واقعا بازی با آلومینیوم خیلی بد بود. یک قسمت فوتبال این است که بخواهید تماشاگران را خوشحال کنید و در این صورت باید فوتبال زیبایی را به نمایش بگذارید. تا حالا فکر می کنم لیگ برای استقلال بازی کرده وگرنه تیم صدرنشین باید خیلی بیشتر امتیاز جمع می کرد.