شهرخبر

قول قطعی فراکسیون مدیریت شهری مجلس برای حل مشکلات تأمین مالی شهرداری‌ها


قول قطعی فراکسیون مدیریت شهری مجلس برای حل مشکلات تأمین مالی شهرداری‌ها

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران با اشاره به جلسه اعضای فراکسیون مدیریت شهری مجلس با اعضای شورای شهر تهران گفت: در این جلسه اعضای فراکسیون مدیریت شهری قول قطعی برای حل مشکلات تأمین مالی شهرداری‌ها دادند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ لطف‌الله فروزنده معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران اظهار کرد: اخیراً رئیس و اعضای شورای شهر تهران با اعضای فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای داشتند که مباحث بسیار مهمی درباره منابع مالی شهرداری‌ها در لایحه بودجه 1401 کشور مطرح شد.

وی گفت: تبصره‌های پیشنهادی شهرداری تهران درباره کمک‌های دولت به شهرداری‌ها به صورت مکتوب در اختیار نمایندگان مجلس قرار گرفته است.

فروزنده با اشاره به جلسه اعضای فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی با اعضای شورای شهر تهران تصریح کرد: در این جلسه تمام اعضای فراکسیون مدیریت شهری  حضور داشتند و قول قطعی برای حل مشکلات تأمین مالی شهرداری‌ها دادند.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران  در ارتباط با لایحه بودجه 1401  شهرداری تهران خاطرنشان کرد: لایحه بودجه در حال تدوین است و در موعد مقرر و تا پایان دی 1400 با توجه به سیاست‌ها، اسناد بالادستی و سرفصل‌هایی که شورای شهر تعیین کرده به این شورا تقدیم می‌شود.

انتهای پیام/