شهرخبر

آمادگی عراقی‌ها برای راهپیمایی میلیونی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و المهندس + فیلم و تصاویر


آمادگی عراقی‌ها برای راهپیمایی میلیونی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و المهندس + فیلم و تصاویر

قرار است ساعت یک امروز شنبه به مناسب گرامیداشت یاد شهدای فرماندهان پیروزی، سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و محکومیت اقدام آمریکا در ترور این شهدا، راهپیمایی میلیونی در شهر بغداد برگزار شود که عراقی‌ها در حال حرکت از سایر استان‌ها به این شهر هستند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، دو روز دیگر دومین سالروز ترور شهیدان «سردار حاج قاسم سلیمانی»، فرمانده سابق نیروی قدس  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و «ابومهدی المهندس»، جانشین رئیس سازمان الحشد الشعبی به همراه یارانشان در فرودگاه بغداد توسط دولت آمریکا است.

بر اساس فراخوان گروه‌های سیاسی و مردمی عراق امروز قرار است  به مناسبت گرامیداشت این شهدا و در محکومیت این اقدام و تأکید بر اخراج نظامیان تروریست آمریکا از عراق که دیشب مهلت قانونی و اعلام شده به پایان رسید، راهپیمایی میلیونی ساعت یک بعد از ظهر در شهر بغداد برگزار شود.

حرکت اهالی دیالی به شرکت در راهپیمایی میلیونی 

رسانه‌های عراق امروز شنبه از حرکت اهالی استان دیاله به سمت بغداد برای مشارکت در راهپیمایی میلیونی سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس خبر دادند.

 

کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس ,

 

کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس , کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس , کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس , کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس ,

تصاویر شهدای مقاومت در منطقه الکراده

همزمان در منطقه الکراده، تصاویری از اقدام اهالی این منطقه برای بزرگداشت سالروز شهادت فرماندهان مقاومت و نصب پوسترهای شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس روی ساختمان‌های بلند این منطقه منتشر شده است.

کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس , کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس ,

از استان‌های دیاله، صلاح الدین و نینوی از صبح امروز مردم و اهالی این استان‌ها به سمت بغداد حرکت کرده‌اند تا خود را به این مراسم برسانند. همزمان نیروهای الحشد الشعبی محل برگزاری این مراسم را برای حضور مردم آماده می‌کنند.

کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس , کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس , کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس ,

 

کشور عراق , سردار قاسم سلیمانی , ابومهدی المهندس ,

 

انتهای پیام/