شهرخبر

کرمانشاهی: ورزشگاه نقش جهان برای من خوش‌یمن است/ برنامه ما ضربه زدن به سپاهان در ضدحملات بود


کرمانشاهی: ورزشگاه نقش جهان برای من خوش‌یمن است/ برنامه ما ضربه زدن به سپاهان در ضدحملات بود

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان گفت، شاگردان حسینی به خوبی سپاهان را آنالیز کرده بودند و می‌خواستند در ضدحملات به این تیم ضربه بزنند.

فرهاد کرمانشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی مهم تیمش برابر سپاهان گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم و بعد از دو شکستی که برابر استقلال و پرسپولیس داشتیم، دنبال امتیاز گرفتن برابر سپاهان بودیم. آنها واقعاً تیم خوبی دارند، ولی ما به خوبی سپاهان را آنالیز کرده بودیم و می‌خواستیم در ضدحملات به این تیم ضربه بزنیم. خدا را شکر که بازیکنان خواسته‌های کادر فنی را در زمین به خوبی پیاده کردند و سه امتیازی باارزش در اصفهان گرفتیم.

وی که در این بازی عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشت، درباره مصدومیتی که در نیمه اول با آن مواجه شد، تصریح کرد: ورزشگاه نقش جهان برای من خوش‌یمن است. فصل گذشته هم که در نفت مسجدسلیمان بودم در این استادیوم نمایش خوبی داشتم. در مورد مصدومیت هم باید بگویم که این اتفاق در برخورد با شهریار مغانلو و نوروزی‌فرد مدافع خودمان رخ داد و برای دقایقی به دلیل ضربه خوردن از ناحیه شکم شرایط سختی داشتم. خدا را شکر که در نهایت اتفاق بدی برای رخ نداد و مشکل خاصی ندارم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان در مورد بازی بعدی تیمش برابر پدیده مشهد اظهار داشت: این درست است که آنها در لیگ امسال نتایج خوبی نگرفتند، ولی ما نمی‌توانیم تیم حریف را دست‌کم بگیریم. پدیده بازیکنان خوب و باتجربه‌ای دارد و بازی سختی داریم، ولی می‌خواهیم سه امتیاز را بگیریم تا جایگاه بهتری را در جدول به دست بیاوریم.

 

انتهای پیام/