پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال پیکان، درباره عملکرد شاگردانش در نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: پیکان شروع خوبی نداشت و ما از همان ابتدا با چند بازیکن مصدوم روبرو شدیم که شرایط را سخت کرد. یکسری از بازیکن ها را هم به کل از دست دادیم که طبیعتا این روند روی نتایج تیم اثرگذار بود اما به هر صورت تحمل کردیم تا کم کم با اضافه شدن تعدادی از این بازیکن ها وضعیت کمی نرمال شد و بازی های بهتری را به نمایش گذاشتیم. اتفاقات ناخواسته دست به دست هم داد تا نیمه فصل اول لیگ را خیلی خوب نباشیم اما قطعا تلاش خواهیم کرد در نیم فصل دوم نتایج بهتری را کسب کنیم.

وی در مورد نقاط ضعف و قوت لیگ گفت: باور کنید در این مدت فقط درگیر اتفاقات تیم پیکان بودم و توجهی به نقاط ضعف و قوت لیگ نداشتم اما به هر صورت لیگ نقاط ضعف و قوتی هم دارد که شاید تعداد بازی های زیاد در طول هفته که فشار زیادی را به تیم ها و بازیکنان وارد کرده از مهم ترین آنها باشد. البته این مساله از قبل مشخص بود و پیش از آغاز لیگ باشگاه ها و مربیان در جریان بودند.

مربی سابق تیم ملی درخصوص لزوم ویدیوچک در بازی‌های لیگ برتر توضیح داد: به نظرم اتفاق خوبی رخ خواهد داد اگر همه باشگاه ها بتوانند این دستگاه را خریداری و استفاده کنند، حتما در این صورت حواشی کمتری در لیگ اتفاق خواهد افتاد اما هنوز چیزی قطعی نیست و فقط تیم اصفهان ادعا کرده که در تلاش است ویدیوچک را خریداری کند و هیچ تیم دیگری چنین چیزی را مطرح نکرده است.

انتهای پیام// 3