شهرخبر

وزارت اطلاعات موظف به از بین‌ بردن زمینه‌های انحصار است

وزیر اطلاعات، گفت: وزارت اطلاعات خود را موظف می‌داند شرایطی که زمینه انحصار را برای عده‌ای فراهم کرده است، از بین ببرد.

وزارت اطلاعات موظف به از بین‌ بردن زمینه‌های انحصار است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، حجت الاسلام سیداسماعیل خطیب در جلسه شورای اداری استان لرستان با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت و یاد خاطره‌ سردار شهید سلیمانی گفت: امروز جبهه مقاومت، رژیم صهیونیستی را به محاصره درآورده است.  

وی خاطرنشان کرد: سران غربی ومدعیان استراتژیست،  دشمنان رسمی ما و حتی رژیم صهیونیستی، واقف و معترفند قدرت نظام اسلامی و انقلاب و جمهوری اسلامی به جایی رسیده است که نه تنها به وجود بلکه به اقتدارش اعتراف دارند و آمریکایی که برای براندازی نظام جمهوری اسلامی، پرهزینه و پرهیاهو وارد منطقه شد درحال خروج است و امروز کشورهای همسایه و منطقه برای تعامل با این دولت و نظام تلاش می‌کنند.  

وزیر اطلاعات، ارتقاء و تثبیت امنیت پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را وظیفه وزارت اطلاعات دانست و گفت: همه می‌دانند ایران قدرتمندی که به وسیله نفس قدسی امام (ره) و خون شهدا بیمه شده و با رهبری فرزانه و حکیم هدایت می‌شود به عنوان قدرت منطقه‌ای در جهان نقش آفرینی می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب با اشاره به مشکلات و مسائل اقتصادی کشور افزود: کالاهایی که با سرمایه مردم خریداری و حتی چندین ماه در گمرکات انبار شده بود؛ با اقدام جهادی و پیگیری دولت ترخیص شد و دراختیار مردم قرار گرفت.  

وی با تاکید بر اینکه مردم در این دوره با حضورشان در صحنه و انتخاب دولت ولایی و انقلابی، شرایط را برای خدمت و فعالیت‌های انقلابی فراهم کردند، افزود: توجه به معیشت مردم و توسعه زیر ساخت‌ها که تامین کننده معیشت مردم باشد از اولویت‌های دولت سیزدهم است که خوشبختانه امروز به رغم همه فشارها، دسترسی نظام به ذخائر ارزی بیشتر شده و در فروش نفت با مشکلات کمتری مواجه هستیم.  

وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات خود را موظف می‌داند شرایطی که زمینه انحصار رابرای عده‌ای فراهم کرده است از بین ببرد.  

حجت الاسلام والمسلمین خطیب، سفر رئیس جمهوری به لرستان را پرخیر و برکت دانست و افزود: لرستان مسئولان خوب و نمایندگان فعالی دارد که ان‌شاءالله با جدیت اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان را پیگیری نمایند تا به نتیجه برسد.  

وی لرستان را مهد علما و دانشمندان و از قدیمی‌ترین کانون‌های تمدنی و فرهنگی جهان دانست و گفت: سلحشوری و فدا کاری مردم لرستان در همه‌ برهه‌های انقلاب و دفاع مقدس زبانزد عام وخاص است که همه باید خدمتگزار این مردم باشیم.  

وزیر اطلاعات گفت: برای به فعلیت درآمدن ظرفیت‌ها وتوانمندی‌های لرستان در حوزه‌های مختلف نیازمند همت مسئولانی است که جهادی فکر، جهادی عمل و جهادی خدمت می‌کنند.

در پایان جلسه، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات لرستان برگزار شد و مدیرکل جدید معرفی و از زحمات مدیرکل قبلی قدردانی شد.  حجت الاسلام والمسلمین خطیب در این سفر با حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان لرستان نیز دیدار و گفتگو کرد.  

شایان ذکر است وزیر اطلاعات در بدو ورود به استان لرستان در گلزار شهدای این شهر حضور یافت و به مقام شامخ علما و شهدا ادای احترام کرد. / ایرنا