شهرخبر

طعنه سنگین ستاره پرسپولیس به مدیر استقلال

سیامک نعمتی : اگر به فکر حواشی بودیم ۵ سال قهرمان نمی‌شدیم

سیامک نعمتی

سیامک نعمتی هافبک سرخ‌پوشان که در دیدار مقابل ویستا توربین هم کاپیتان تیمش شده بود، معتقد است هدف پرسپولیس قهرمانی در همه جام هاست.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پرسپولیس در حالی موفق شد با ۴ گل حریفش را در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شکست دهد که در این دیدار سیامک نعمتی با توجه به غیبت سید جلال حسینی، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا و وحید امیری کاپیتان تیمش بود و موفق شد یکی از گل‌های بازی را هم به ثمر برساند. با سیامک نعمتی در خصوص این دیدار و البته دیدارهای آینده در لیگ برتر گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

بازی مقابل ویستا توربین چطور بود؟

سیامک نعمتی گفت:

خداراشکر بازی بسیار خوبی انجام دادیم و فکر می‌کنم هواداران هم از عملکرد تیم رضایت داشته باشند. دیدار جذابی بود، هرچند کمی در نیمه اول کار سخت شد ولی در نیمه دوم موفق شدیم ۴ گل به ثمر برسانیم و به نظرم حتی این فرصت را داشتیم تا گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم. در مجموع چیزی که اهمیت داشت، برد تیم و صعود به مرحله بعد بود و خوشحالیم که این اتفاق رخ داد.

پرسپولیس می‌تواند در این فصل مدعی قهرمانی در جام حذفی باشد؟

سیامک نعمتی گفت:

بله چرا که نه. ما هم بازیکنان خوبی در تیممان داریم و هم کادرفنی ما فوق العاده هستند. طبیعی است که پرسپولیس در هر مسابقه‌ای مدعی عنوان قهرمانی خواهد بود. البته شرایط جام حذفی با لیگ متفاوت است، چون کوچکترین اشتباهی ممکن است باعث حذف شما شود. باید بازی به بازی پیش برویم و تلاش کنیم تا به فینال این رقابت‌ها برسیم و جام را برای هوادارانمان کسب کنیم.

بازیکنان حریف روی گلی که به ثمر رساندی شدیدا معترض بودند و مدعی شدند که داور باید آفساید اعلام می‌کرد. نظرت در این خصوص چیست؟

فکر نمی‌کنم آفساید بوده باشد ولی با این حال کارشناسان داوری نظر بدهند بهتر است.

در مورد گلزنی با بازوبند کاپیتانی پرسپولیس هم صحبت کن …

سیامک نعمتی گفت:

خب بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس هم افتخار بزرگی است و هم حس فوق العاده‌ای دارد. گلزنی هم که همیشه لذتبخش است. با این حال گلزنی با بازوبند کاپیتانی مزه دیگری دارد و خیلی خوشحال کننده است. خوشحالم توانستم برای تیمم گلزنی کنم و احساس بسیار خوبی دارم.

حتما در جریان صحبت‌های مدیر رسانه‌ای استقلال قرار گرفتی که عنوان کرد، قهرمانی‌های پرسپولیس خارج از زمین بازی رقم خورده است. نظرت در این مورد چیست؟

ببینید تیم ما به معنای واقعی تیم است و دنبال حواشی نیستیم. اگر به حواشی توجه می‌کردیم که نمی‌توانستیم ۵ سال پشت سر هم قهرمان شویم. پرسپولیس همیشه نشان داده که حرفش را در داخل زمین می‌زند و به حرف‌های دیگران کاری ندارد. ضمن اینکه هر کسی فوتبالی باشد متوجه می‌شود که ما در داخل زمین و با شایستگی قهرمان شدیم. زحمت بازیکنان و کادرفنی بوده که تیم ما در این سال‌ها بهترین نتایج را گرفته و کلی جام به هوادارانش تقدیم کرده است.

این هفته هم باید مقابل ذوب آهن قرار بگیرید. نظرت در خصوص این بازی چیست؟

سیامک نعمتی گفت:

همه بازی‌ها واقعا سخت است و هیچ تیمی‌از قبل بازنده نیست. باید تلاش کنیم تا ۳ امتیار این دیدار خانگی را بگیریم، هرچند ذوب آهن هم تیم قابل احترامی‌است.

در چند بازی اخیر و بعد از بازگشتت از مصدومیت نیمکت نشین بودی و حتی در بازی مقابل پیکان به میدان نرفتی. در این مورد چه صحبتی داری؟

نقبلا هم گفتم که همیشه سعی می‌کنم خوب تمرین کنم و آماده باشم چون وظیفه من این است. در مورد بازی کردن هم کاملا تابع تصمیمات کادر فنی هستم و هر موقع تصمیم بگیرند، بازی می‌کنم و در خدمت پرسپولیس خواهم بود.