شاگردان مورینیو به سامپدوریا امتیاز دادند

در ادامه دیدارهای هفته نوزدهم هفته پایانی نیم فصل نخست سری A ایتالیا ، امشب (چهارشنبه) 5 دیدار برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال اینتر، مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها در خانه خود با نتیجه یک بر صفر از سد تورینو گذشت. تنها گل اینتر در این بازی را دنزل دومفرایس در دقیقه 30 به ثمر رساند تا نراتزوری چهاردهمین پیروزی فصلش را کسب کند و با 46 امتیاز، فاصله خود را با ناپولی رده دومی افزایش دهد. تیم تورینو هم با 25 امتیاز در رده یازدهم باقی ماند.

در دیگر بازی مهم امشب سری A تیم فوتبال رم در ورزشگاه المپیکو مقابل میهمانش سامپدوریا به تساوی یک - یک بسنده کرد. شامرادوف در دقیقه 72 گل نخست را برای رمی‌ها به ثمر رساند اما تنها 8 دقیقه بعد آبی‌پوشان شهر جنوا با گل مانولو گابیادینی کار را به تساوی کشاندند. رم با این نتیجه 32 امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد. سامپدوریا هم با 20 امتیاز در رده پانزدهم جدول است.

شاگردان مورینیو به سامپدوریا امتیاز دادند

امشب همچنین تیم فوتبال لاتزیو موفق شد میزبان خود ونتزیا را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد. پدرو رودریگس در دقیقه 3 گل نخست را برای لاتزیو زد. فورته در دقیقه 30 کار را برای ونتزیا به تساوی کشاند. در ادامه آچربی در دقیقه 48 دوباره لاتزیو را پیش انداخت و گل لوئیس آلبرتو در دقیقه 5+90 هم خیال شاگردان مائوریتزیو ساری را از بابت کسب پیروزی آسوده کرد. لاتزیو با کسب نهمین پیروزی فصلش 31 امتیازی شد اما در رده هشتم باقی ماند. ونتزیا هم با 17 امتیاز در جایگاه شانزدهم است.

در سایر بازی‌ها ساسولو در خانه با نتیجه 3 بر صفر مغلوب بولونیا شدو هلاس ورونا در خانه برابر فیورنتینا یک - یک مساوی کرد.