به گزارش آیند، سرهنگ کاراگاه احمد نجفی  تصریح کرد: در راستاي کنترل مجرمان سابقه دار و نظارت بر عملکرد متهمان آزاد شده از زندان مشخص شد، بهروز، متهم سابقه داری که در زمینه کرد سرقت، خريد و فروش خودروهاي مسروقه سند نمره فعالیت داشت، با تشکيل باندي چند نفره اقدام به خريد چندين دستگاه خودرو کرده است و بعد از مدت کوتاهي اين خودروها تعويض پلاک و در حال تردد در سطح شهر هستند.
وی افزود : جهت بررسي و اطمينان از اينکه در بازسازي اين خودروها تخلفي صورت گرفته، یکی از خودروها به پلیس انتقال داده شد و با بررسی خودرو مشخص شدخودرو فاقد اصالت و داراي ارکان اساسي غير فابريک است.
معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: با استعلامات صورت گرفته معلوم شد خودروی مورد نظر مدتی قبل سرقت شده است.
این مقام پلیسی ادامه داد: در شاخه دیگری از تحقیقات به دست آمد متهم ساکن یکی از شهرستان های غربی کشور است و بدین ترتیب پس از اخذ نيابت قضايي تيمي از کاراگاهان اداره دوم پليس آگاهي جهت دستگيري متهم راهی شهرستان مورد نظر شدند.
سرهنگ نجفی عنوان کرد: متهم جوان بلافاصله دستگیر و به تهران منتقل شد.او ابتدا منکر بود اما در مواجه با مدارک پلیسی به تغيير ارکان و خريد و فروش تعداد 8 دستگاه خودروي مسروقه و سند نمره کردن انها اعتراف کرد.
وی گفت: با اقدامات صورت گرفته تا کنون تعداد 8 دستگاه از اين خودروها کشف شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.