شهرخبر

آرزومندی: کار ما، تلاش و جنگیدن تا لحظه آخر است/ نظم‌آوران، دارای ساختار و اهداف مشخصی است


آرزومندی: کار ما، تلاش و جنگیدن تا لحظه آخر است/ نظم‌آوران، دارای ساختار و اهداف مشخصی است

سرمربی تیم بسکتبال نظم‌‌آوران گفت: در هر بازی برای پیروزی به زمین می‌آییم و امیدواریم ریتم تیمی خود را تا پایان حفظ کنیم.

علی آرزومندی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد پیروزی تیمش مقابل خانه بسکتبال خوزستان در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: با وجودی که با اختلاف زیادی برنده شدیم اما بازی راحتی نبود چون اختلاف امتیاز تا اواسط کوارتر سوم، کم بود. در اواخر این کوارتر، شرایط شوت زنی و نحوه بازی ما بهتر شد و در نهایت برنده شدیم.

سرمربی تیم بسکتبال نظم‌‌آوران سیرجان درباره شروع کارش در این تیم گفت: پیشنهادی از این تیم دریافت کردم و چون سیرجان، شهری ورزشی بود که چند تیم در رشته‌های مختلف و در لیگ برتر دارد، پیشنهاد این باشگاه را قبول کردم. نظم‌آوران، دارای ساختار و اهداف مشخصی است و به عنوان یک تیم تازه‌ وارد به لیگ برتر، بسیار با برنامه است. در سال نخست حضور در لیگ برتر با توجه به اینکه، بودجه زیادی در اختیار ما نبود، قصد داریم بازی‌های خوبی از خود به نمایش بگذاریم و شرایط‌مان را در لیگ، تثبیت کنیم.

سرمربی پیشین تیم مهرام تصریح کرد: ما بازیکن ملی‌پوش نداریم و با ترکیبی از جوانان، تمام تلاش خود را می‌کنیم. در واقع کارمان، تلاش و جنگیدن تا لحظه آخر است. ما در هر بازی برای پیروزی به زمین می‌آییم و امیدواریم ریتم تیمی خود را تا پایان حفظ کنیم.

آرزومندی در مورد دیدار بعدی تیمش مقابل کاله گفت: کاله تیم با شخصیت و بسیار هماهنگی است. امسال نیز با جذب بازیکن خارجی، سرسخت‌تر از قبل شده‌ است.

او به برگزاری متمرکز لیگ برتر هم اشاره کرد:‌ سال گذشته، نخستین تجربه فدراسیون و تیم‌ها در مورد برگزاری متمرکز لیگ بود. امسال اما فاصله بین 2 بازی و ریتم هماهنگی تیم‌ها بهتر شده است. خوشبختانه، جدول مسابقات تا مرحله فینال، اعلام شده و از این جهت می‌توانیم برنامه‌ریزی مناسبی انجام داده و خود را هماهنگ کنیم.

انتهای پیام/