شهرخبر

قائم مقام باشگاه پدیده: در حال مذاکره با دو گزینه خارجی و ایرانی هستیم/ پرسپولیسی‌ها قول داده‌اند بدهی‌شان را پرداخت کنند


قائم مقام باشگاه پدیده: در حال مذاکره با دو گزینه خارجی و ایرانی هستیم/ پرسپولیسی‌ها قول داده‌اند بدهی‌شان را پرداخت کنند

قائم‌مقام باشگاه پدیده گفت که در حال مذاکره با دو گزینه خارجی و ایرانی هستیم و به زودی سرمربی تیم معرفی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اسماعیل حیدرپور گفت‌وگویی را با سایت باشگاه پدیده انجام داده که در زیر می‌خوانید:

وضعیت تیم و بازیکنان چطور است؟

خداراشکر همانطور که دیدید در دیدار مقابل گل‌گهر نشان دادیم تیم و بچه‌ها روند خوب و امیدوارکننده‌ای  را پیش گرفته‌اند. چندین موقعیت داشتیم که متاسفانه با بدشانسی از بین رفت.  امیر قلعه نویی هم این موضوع را عنوان کرد.

در خصوص سرمربی تیم چه تصمیمی را گرفتید؟

مطمئنا با صحبت‌ها و جلساتی که با هیئت مدیره داشتیم، به نتایج خوبی رسیدیم، قطعا بزودی سرمربی تیم معرفی می‌شود. همانطور که پیش‌تر گفتم صحبت‌هایی را با دو گزینه خارجی و ایرانی داشتیم، قطع یقین انتخاب ما بنا به دلایل منطقی خواهد بود.

در مورد پیوستن سید عباسی به کادرفنی هم نظرتان را بگویید.

داوود سیدعباسی از جوانان خوب و با دانشی است که به تازگی مدرک A آسیا را دریافت کرده، وی در تیم‌هایی همچون سردار بوکان، داماش گیلان و ... سابقه مربیگری دارد.
و با سابقه‌ای که در این تیم داشته، خیلی می‌تواند به شرایط کنونی کمک کند.

کار اکبر میثاقیان با تیم به کجا رسید؟!

اکبر میثاقیان از مربیان بااخلاق و با معرفت کشور است، وی مربی با دانشی است و جایگاه ویژه‌ای در این تیم دارد، لذا حمیداوی اصرار داشت میثاقیان به عنوان مدیر فنی در تیم حضور داشته باشد. مطمئنا از تجربیات میثاقیان استفاده خواهیم کرد.

دستیاران میثاقیان چه می‌شوند؟

امجد شکوه مقام و رضا ناصحی دو مربی جوان و آینده‌داری هستند که در کنار تیم می‌مانند و با باشگاه قرارداد دارند.

چرا هنوز بعضی از رسانه‌ها و سازمان لیگ نام باشگاه شهرخودرو را پدیده درج می‌کنند؟

در سفری که به مشهد داشتیم و صحبت‌هایی که با داوری و قوچان‌نژاد سرپرست اداره کل ورزش و جوانان و معاون او انجام دادیم، بنا شد شرایط مجدد و جدید تشکیل و تکمیل پرونده باشگاه ایجاد شود، لذا با درخواست و مکاتباتی که بنده با مدیرکل محترم اداره کل ورزش و جوانان داشتم، این قول را داده‌اند تا پیش از دیدار استقلال تهران ، شرایط جهت اخذ کمیسیون ماده 5، مبنی بر رفع این مشکل مهیا شود.

بنا بود جلسه‌ای را با پیشکسوتان استان برگزار کنید، در این رابطه توضیحاتی ارائه می‌دهید؟!

ضمن تشکر از رمضان شکری معاون ورزشی و عضو کمیته فنی باشگاه، درخواست نمودیم جلسه‌ای دوستانه، بین باشگاه و پیشکسوتان برگزار شود و زمان و مکان این جلسه را به ما اطلاع دهند تا در این نشست شرکت کنیم، اما ظاهرا بنا به دلایلی این موضوع از سوی پیشکسوتان استان لغو شد. لذا به طور حتم در سفری که به مشهد خواهیم داشت، احتمال زیاد حدفاصل دیدار استقلال ملاثانی و استقلال تهران، با این عزیزان و اصحاب رسانه نشستی صمیمی را برگزار خواهیم کرد.

مشکل طلب باشگاه پدیده از پرسپولیس به چه مرحله‌ای رسید!؟

طی صحبت‌هایی که صدری با  حمیداوی داشته، قرار شد بخشی از این مبلغ تا پیش از دیدار با استقلال پرداخت شود، چرا که باتوجه به این صحبت‌ها و تعاملی که صورت گرفته است، ما به دنبال تعامل هستیم و امیدواریم دوستان این موضوع را در نظر داشته باشند، تا ان‌شاءالله مشکلی بوجود نیاید.

شنیدیم روز گذشته به همراه حمیداوی در مشهد بودید؟

بله،  روز گذشته به همراه حمیداوی و  پلاسچی سفری یک روزه به مشهد مقدس داشتیم، لذا جا دارد اینجا تشکری داشته باشم از مسئولین ارشد اجرایی و قضایی استان، چرا که خروجی این جلسات ما را به پیشبرد اهداف و تعاملات طرفین نزدیک‌تر کرد.

 

انتهای پیام/