شهرخبر

حادثه مرگبار در زابل / راننده سواری پژو ۲ عابر پیاده را زیر گرفت

متاسفانه دراثر این تصادف یکی از عابرین پیاده حدود ۲۶ ساله در اثر شدت جراحات وارده در دم فوت و عابر پیاده دیگر حدود ۲۱ ساله مصدوم شده است.

حادثه مرگبار در زابل / راننده سواری پژو ۲ عابر پیاده را زیر گرفت

به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، سرهنگ  احمد ثمره حسینی فرمانده انتظامی شهرستان زابل گفت:در پی دریافت گزارشی از مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰، مبنی بر وقوع تصادف درحوالی روستای کلوخی شهرستان زابل، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ به همراه عوامل اورژانس به محل اعزام شدند.

کشته و زخمی شدن ۲ عابر پیاده براثر بی احتیاطی راننده سواری پژو

وی گفت: پس از حضور ماموران و بررسی صحنه مشخص شد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به دلیل عدم توجه به جلو با دو عابرپیاده مرد برخورد کرده که متاسفانه دراثر این تصادف یکی از عابرین پیاده حدود ۲۶ ساله در اثر شدت جراحات وارده در دم فوت و عابر پیاده دیگر حدود ۲۱ ساله مصدوم شده است.

سرهنگ ثمره حسینی گفت:  علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان مربوطه سرعت غیرمجاز و عدم توجه به جلوی راننده سواری اعلام شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در پایان از تمامی رانندگان خواست تا در هنگام رانندگی، رعایت سرعت مطمئنه را سرلوحه رانندگی خود قرارداده و همواره به دور از هرگونه عجله و شتاب، در بستر یک رانندگی قانونمند، در ارتقاء امنیت اجتماعی خود و دیگران در فراسوی محورهای مواصلاتی، مشارکت فراگیر و موثر داشته باشند.