به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، محسن مهرعلیزاده رئیس فدراسیون بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در حکمی امیر محسنی را به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون منصوب کرد.

در حکم محسنی آمده؛

«جناب آقای امیر محسنی

با توجه به سوابق و تجربیات ارزنده مدیریتی جنابعالی و اشراف شما نسبت به زمینه های مدیریت بین المللی ورزشی، به موجب این حکم جنابعالی را برای سرپرستی سمت «دبیر کل» فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی (IZSF)منصوب می نمایم. بدیهی است به استناد ماده ۳۳ اساسنامه در جلسه آتی مجمع معرفی خواهید گردید.

اطمینان دارم با استعانت از درگاه خداوند متعال، به کارگیری دانش و تجربیات خود، جلب همکاری همکاران محترم و استفاده مطلوب از کلیه فرصت ها و ظرفیت‌های داخلی و بین المللی توسعه این رشته در سراسر جهان، در پیشبرد اهداف فدراسیون موفق خواهید بود.»

از جمله سوابق امیر محسنی می‌توان به ریاست سازمان ورزش شهرداری تهران، شهردار منطقه 17 تهران، عضو هیات رئیسه فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران، عضو هیأت رئیسه فدراسیون جانبازان و معلولین و هاکی، عضو هیأت رئیسه فدراسیون بولینگ و بیلیارد و رئیس هیأت پینگ پنگ استان تهران اشاره کرد.

انتهای پیام//