شهرخبر

ستاره مصدوم استقلال : به زودی باز می گردم ؛ هواداران مثل کوه پشتم بودند

ابوالفضل جلالی : برای بازی کردن در استقلال لحظه شماری می کنم و به زودی خودم را اثبات می کنم

انگیزه ابوالفضل جلالی برای بازی در استقلال

ابوالفضل جلالی که به دلیل مصدومیت هنوز فرصت بازی برای استقلال را نیافته است، مدعی شد برای بازی با پیراهن این تیم لحظه شماری می کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ابوالفضل جلالی مدافع استقلال می‌گوید چند هفته دیگر در تمرینات گروهی این تیم حضور پیدا می‌کند و از نیم فصل می‌تواند برای تیمش به میدان برود.

به گزارش پارس فوتبال و به نقل از ورزش سه، ابوالفضل جلالی مدافع جوان استقلال که به دلیل مصدومیت از ابتدای فصل نتوانست تیمش را همراهی کند، روزهای پایانی نقاهتش را پشت سر می‌گذارد و علاقه بسیار زیادی دارد که با پیراهن لاجوردی در سمت چپ به میدان برود. اتفاقی که با توجه به خروجش از لیست استقلال حداقل تا نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر رخ نخواهد داد.

جلالی درباره وضعیت جسمانی‌اش به ورزش سه گفت:

بعد از اینکه عمل جراحی انجام دادم مدتی را استراحت کردم و بعد تمرینات فردی را انجام دادم و خدا را شکر از امروز در تمرینات گروهی شرکت کردم و وضعیتم روز به روز بهتر می‌شود. اگر خدا بخواهد از هفته دوازدهم یا سیزدهم می توانم در خدمت تیم باشم. برای بازی کردن برای استقلال لحظه شماری می کنم و تمام این مدت با تمام قوا تمرین کردم و تمرکزم را روی بازگشت گذاشتم تا به بهترین شکل بتوانم به تیمم کمک کنم.

او در مورد شرایط استقلال ادامه داد:

پنجشنبه بازی حساسی با پیکان داریم که در جدول به هم نزدیک هستیم و سه امتیاز این دیدار می‌تواند خیلی به ما کمک کند. از هواداران می‌خواهم نگران چیزی نباشند. به آنها قول می دهم که به زودی دوباره ورق به سمت ما برمی‌گردد و امسال با توجه به تیم با کیفیتی که داریم اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

این بازیکن اضافه کرد:

جا دارد از آقای فرهاد مجیدی که در این مدت واقعاً از من حمایت کرد و همچنین کادر فنی‌اش و کادر پزشکی که بسیار برایم زحمت کشیدند تشکر کنم. او به عنوان یک مربی جوان واقعاً رابطه خوب و دوستانه‌ای با شاگردانش دارد و بچه ها سعی می کنند به تدابیرش در زمین عمل کنند. امیدوارم زمانی که برگشتم در صورت اعتماد به من بهترین پاسخ را بدهم.

جلالی در پایان صحبت‌هایش افزود:

یک تشکر ویژه از هواداران استقلال که چه به صورت حضوری و چه از طریق فضای مجازی پیگیر حال من بودند و مثل کوه پشتم بودند، می کنم و با این که تا به حال قسمت نشده برای استقلال بازی کنم به من لطف داشتند. امیدوارم که در آینده محبت آنها را جبران کنم. من هم در بازی‌های خانگی همانند یک هوادار روی سکوها به تشویق تیم پرداختم و از اینکه در یک سری بازی‌ها که حقمان پیروزی بود و به هر دلیلی نتوانستیم به آن برسیم حرص خوردم. ان شا الله بتوانم به زودی خودم را در مستطیل سبز اثبات کنم.