شهرخبر

نظر توتی درباره حضور مورینیو در رم

نظر توتی درباره حضور مورینیو در رم

اسطوره تیم رم عقیده دارد باید به سرمربی این تیم زمان داد تا اوضاع را بهبود بخشد.

به گزارش مشرق و به نقل از فوتبال ایتالیا، فرانچسکو توتی، اسطوره رم، اصرار دارد که ژوزه مورینیو برای هدایت جالوروسی به زمان نیاز دارد و از بازگشت به این باشگاه خودداری می‌کند.

یکی از بازیکنان تیم ملی ایتالیا در جام جهانی ۲۰۰۶، روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی درباره فصل جدید دوران حرفه‌ای خود صحبت کرد و احتمال بازگشت به این باشگاه را رد کرد.

توتی گفت: دو سال بود که بازی‌های رم را در استادیوم تماشا نکرده بودم. وقتی بازی‌های رم را تماشا می‌کنم، احساس می‌کنم در خانه هستم. از استقبال هواداران تشکر می‌کنم و امیدوارم به زودی برگردم.

کاپیتان سابق ادامه داد: مطمئناً وقتی صحبت از رم می‌شود، همیشه احساساتی دارم. به عنوان یک هوادار، می‌توانم بگویم که دوران خوبی را پشت سر نمی‌گذاریم، اما اگر رنج نکشید، طرفدار رم نیستید. ما به این فراز و نشیب‌ها عادت کرده‌ایم، اما مطمئن هستم که باشگاه و مورینیو می‌خواهند ما را راضی کنند. به آن‌ها زمان بدهیم. برای کسب جام‌ها به بازیکنان قوی نیاز دارید، باشگاه و مربی‌ای که احساس کنند در خانه هستند. بازیکنان مهم‌ترین چیز هستند. نمی‌خواهم به تیم فعلی بی‌احترامی کنم، اما قهرمانی را در آن‌جا نمی‌بینم، فقط بازیکنان خوبی را می‌بینم که می‌توانند در شرایط خاصی عملکرد خوبی داشته باشند.

توتی در سال‌های ۲۰۱۸-۲۰۱۹، در زمان حضور جیمز پالوتا، به عنوان مدیر رم خدمت کرد. او در ژوئن ۲۰۱۹ در یک کنفرانس مطبوعاتی استعفا داد و گفت که در داخل باشگاه افرادی هستند که به خوبی کار نمی‌کنند.

منبع: ایسنا