شهرخبر

ازدواج جنجالی و ترسناک‌ زن زیبا با یک روح 300 ساله! + عکس

یک مراسم عروسی کاملا متفاوت و تکرار نشدنی ، عروس به تنهایی مقابل چشم میهمانان ایستاده بود و با روح مردی که سالها پیش از دنیا رفته پیمان ازدواج می بست .

ازدواج جنجالی و ترسناک‌ زن زیبا با یک روح 300 ساله! + عکس

به گزارش منیبان؛ زنی که مدتها در جستجوی همسر آینده مناسب خود بوده در یک اقدام عجیب تصمیم به ازدواج با روح دزد دریایی گرفت که بیش از 300 سال پیش از دنیا رفته بود.

"آماندا تیگو" 45 ساله با روح یکی از دزدان دریایی به نام "جک" که بیش از 300 سال پیش و در سال 1700 از دنیا رفته بود ازدواج کرد.این زن که برای خود مراسم ازدواج عجیبی برپا کرده می گوید :هیچ مردی برای زندگی با خود مناسب ندیدم برای همین تصمیم گرفتم با روح یکی از دزدان دریایی که به نظرم مرد مورد علاقه من بوده است ازدواج کنم.

اعضای خانواده و دوستان این زن به تصمیم متفاوت او احترام گذاشته و در مراسم ازدواج خاصی که بدون حضور داماد برگزار می شد شرکت کردند ، این زن با پوشیدن لباس عروس روی آبهای ایرلند و داخل قایق با روح مورد علاقه اش ازدواج کرد.همه چیز مثل یک مراسم ازدواج معمولی بود فقط تنها تفاوت آن نبود داماد بود که به عقیده ی عروس خانم روح او در آنجا حضور داشت.

ازدواج

"اماندا" در گفتگو با دیلی استار گفت :این یک رابطه صمیمی و واقعی میان من و روح اوست .هیچ کس رابطه عمیق و پرعشق ما را درک نمی کند ولی من واقعا با او ازدواج کرده ام و این ارتباط عاطفی را حس می کنم.

او که هرگز همسر خود را از لحاظ فیزیکی و در واقعیت ندیده است فکر می کند همسر روحش شبیه کاپیتان جک در دزدان دریایی کارائیپ است.جالب است که این زن ادعا می کند از سال 2014 با روح مرد مورد علاقه اش ارتباط داشته و لحظات خوبی را با او سپری کرده است ، تماشای تلویزیون و حتی رانندگی در کنار روح دزد دریایی یکی دیگر از بخش های جالب گفتگوی این عروس با دامادی خاص است.

وبگردی