شهرخبر

سرلشکر موسوی: لبخند رضایت کارکنان تضمین کنده دنیا و آخرت فرماندهان است

فرمانده کل ارتش در بازدید از پرژه‌های عمرانی نیروی زمینی ارتش در کرمان گفت: لبخند رضایت کارکنان خدوم ارتش، تضمین کننده دنیا و آخرت فرماندهان و سایر دست اندرکاران پروژه‌های عمرانی است
خبرگزاری میزان- بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در حاشیه بازدید از پروژه‌های منازل سازمانی و چند پرژه عمرانی کرمان با اشاره به مشکلات متعدد تامین مسکن در وضعیت کنونی جامعه گفت: حرکت بزرگی که در ارتش صورت گرفته است، یک حرکت جهادی و کم سابقه است که می‌تواند یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کارکنان که تامین مسکن است را حل کند.

وی ادامه داد:لبخند رضایت کارکنان خدوم ارتش، تضمین کننده دنیا و آخرت فرماندهان و دست اندرکاران این پروژه‌ها است.

فرمانده کل ارتش، استفاده از جوانان و مهندسان ایرانی را از دیگر ویژگی‌های پروژه‌های در حال ساخت ارتش دانست و خاطر نشان کرد: استفاده از مهندسان داخلی علاوه بر اشتغال زایی برای جوانان، حرکتی است در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که در گام دوم انقلاب اسلامی بر استفاده از جوانان و متخصصان در فعالیت‌های بزرگ و مهم تاکید داشتند.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ما در ارتش از همرزمان بی نظیری برخوردار هستیم، تاکید کرد: نیروی انسانی یکی از ظرفیت‌های بسیار مهم در ارتش است، با تمام مشکلاتی که وجود دارد، اما ما از همکاران بی نظیری برخوردار هستیم.

امیر سرلشکر موسوی ادامه داد: در حوزه تجهیزات به قابلیت و پیشرفت‌های مهمی دست یافته‌ایم، اگر چه نمی‌توان همه کار‌های انجام شده را به همگان نشان داد، ولی در حوزه هوانیروز، پهپاد پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای را داشته ایم که نشان دهنده آن است که مفهوم کامل مدیریت جهادی در حال حاضر در ارتش در حال اجرا است.

امیر سرلشکر موسوی همچنین با حضور برسر مزار شهید سپهپد حاج قاسم سلیمانی به نیابت از همه همرزمان ارتش به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.
 
  • بازدید فرمانده کل ارتش از مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی دریایی در سیرجان
  •  
    انتهای پیام/