شهرخبر

پیش بازی نفت‌ آبادان _ استقلال ؛ فرهاد مجیدی در پی قطع روند سینوسی پیش از دربی

پیش بازی ؛ نفت آبادان - استقلال ؛ هفته هفتم لیگ برتر ؛ فردا دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

تیم فوتبال صنعت نفت‌ آبادان عصر فردا در ایستگاه هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال میزبان تیم استقلال خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر فردا(دوشنبه) از ساعت ۱۶ در چارچوب هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه تختی آبادان پذیرای تیم استقلال خواهد بود.

شاگردان منصوریان در نفت آبادان در شش هفته قبل،نتایج دلخواه را کسب نکردند و با یک برد ، یک مساوی و چهار باخت به مصاف استقلال می‌روند.

نفتی ها امیدوارند تا با استفاده از امتیاز میزبانی از آبی پوشان پایتخت امتیاز بگیرند و جایگاه پانزدهم جدولی خود را بهبود ببخشند.

استقلال که یکی از بخت های اصلی قهرمانی در لیگ بیست و یکم به شمار می‌رود با کسب سه پیروزی و سه تساوی ، با ۱۲ امتیاز، ۵ گل زده و ۱ گل خورده تا پایان هفته ششم در رده سوم جدول رده‌بندی جای گرفته است.

در ۱۰ تقابل اخیر، استقلالی ها ۷ برد و نفتی ها ۱ برد کسب کرده اند و ۲ بازی دو تیم نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. مورد مهمی که پیش از تقابل روز دوشنبه، مورد توجه نفتی ها قرار دارد، طلسم آبی رنگی است که در تقابل های دو تیم سایه افکنده است.

نفت‌ آبادان برای آخرین بار در دیدار رفت لیگ هفدهم با تک گل کرار جاسم استقلال را شکست داد و بعد از آن،استقلال یکبار در دیدار برگشت لیگ هفدهم ، یکبار در لیگ هجدهم ، دو بار در لیگ نوزدهم و یکبار در لیگ بیستم موفق به شکست دادن نفت شده است.

استقلال برای قطع نوار تساوی‌ها برد می‌خواهد و منصوریان هم برای ادامه کارش در لیگ برتر باید از استقلال امتیاز بگیرد. این مسابقه که قبل از دربی برگزار می‌شود نتیجه‌اش می‌تواند بر روی شرایط روحی و روانی بازیکنان در آستانه بازی با پرسپولیس تاثیر زیادی داشته باشد.

این دیدار از ساعت ۱۶ روز دوشنبه هشتم آذر ماه با قضاوت محمدرضا اکبریان در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد.