شهرخبر

طوفان وحشتناک و قطع برق گسترده در انگلیس + عکس

کدخبر: 457479
طبق گزارش‌ رسانه‌‌های محلی در انگلیس، طوفان «آرون» در ایرلند شمالی و بخش‌هایی از انگلیس علاوه‌بر وارد کردن آسیب شدید در این کشور، تلفات بر جا گذاشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، رسانه‌های محلی در انگلیس روز شنبه (امروز) از تلفات انسانی طوفان «آرون» (Storm Arwen) خبر دادند.

روزنامه «دیلی میل» گزارش داد، در نتیجه طوفان در مناطق وسیعی از انگلیس و ایرلند شمالی، برق بیش از ۱۳۰ منزل مسکونی قطع شد و سه نفر کشته شدند.

طوفان آرون از روز جمعه (دیروز) مناطقی از شمال غربی انگلیس و ایرلند شمالی در بریتانیا را درنوردیده است.

 

روزنامه «ایندیپندنت» پیشتر خبر داده بود در نتیجه شکستن درخت‌ها در ناشی از وزش باد شدید در مناطق وسیعی از ایرلند شمالی و انگلیس، دو نفر کشته شدند.

شاهدانی عینی به این رسانه خبر دادند، جمعه شب (دیشب) یک مرد ساکن «لنکستر» انگلیس بر اثر افتادن درخت روی او جانش را از دست داد.

ID1rEi93B9Gz

rkm1yLKeV5eF

یک راننده در شهر «آنتریم» ایرلند شمالی هم در نتیجه طوفان جان سپرد.. این شهروند بریتانیایی مشغول رانندگی بود که در نتیجه باد شدید، درخت روی خودروی او افتاد و جانش را گرفت.

مقام‌های بریتانیایی روز جمعه (دیروز) برای ساکنان مناطق وسیعی از سواحل شمال شرق این کشور «هشدار قرمز» هواشناسی صادر کردند.

 

DfIahQxmLjvj

جمعه شب مناطقی از «بریزلی وود» و «نورثاملند» بریتانیا وزش باد تا سرعت ۹۸ مایل در ساعت را تجربه کردند.

مقام‌های این کشور از ساکنان مناطق طوفان زده خواستند در خانه‌های خود بمانند و تا آنجایی که امکان دارد از رانندگی و استفاده از خودرو پرهیز کنند.

QbzyLCkOC6Cb