شهرخبر

فیلم متلک سنگین مجری جنجالی صدا و سیما به حرکت خبرساز ستاره استقلال + سند

شوخی عبدالله روا در برنامه ویدیو چک با حرکت عجیب مهدی مهدی پور در جریان دیدار استقلال و نساجی مازندران

 • دانلود با کیفیت
 • دانلود با کیفیت
 • دانلود با کیفیت
 • در جریان دیدار دو تیم استقلال تهران و نساجی مازندران در لیگ برتر ، مهدی مهدی پور بازیکن استقلال حرکت عجیبی را در میانه میدان مسابقه انجام داد . عبدااله روا مجری برنامه ویدیو چک هم به این حرکت عجیب ستاره باشگاه استقلال واکنش جالبی نشان داد .

  خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

  استقلال و نساجی در دیداری مهیج و دیدنی در ورزشگاه آزادی و در میان خلق موقعیت های پرشمار، به تساوی بدون گل رسیدند.

  استقلال و نساجی یکی از زیباترین بازی های لیگ بیست و یکم را انجام دادند. دیداری دیدنی و حساس و مهیج که با حضور تماشاگران نیز جان تازه ای گرفته بود. دو تیم در این بازی موقعیت های زیادی را از دست دادند و در نهایت تلاش دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

  لحظات حساس این بازی با موقعیت نساجی در دقیقه ۱۱ آغاز شد. جایی که ایوب کلانتری با شوتی محکم قصد داشت دروازه استقلال را باز کند اما رضایی در دو مرحله توپ را مهار کرد. در ادامه نیز آبی ها در چند صحنه موقعیت های نصف و نیمه ای داشتند تا اینکه در دقیقه ۲۸ بهترین فرصت ممکن را از دست دادند.

  در این لحظه ابتدا مرادمند با شوتی محکم دروازه نساجی را تهدید کرد که علیرضا حقیقی با واکنشی به موقع توپ را دفع کرد، در برگشت ژستد در دهانه دروازه صاحب موقعیتی فوق العاده شد اما ضربه سر این بازیکن را حقیقی مجددا مهار کرد تا گلر قائمشهری ها دبل سیو دیدنی را انجام دهد. در ادامه ینز ضربه برگردان یزدانی به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

  در ادامه نیز نساجی چند فرصت خوب را از دست داد. مهمترین آنها موقعیت تک به تکی بود که نصیب کلانتری شد ولی تعلل این بازیکن باعث شد تا دانشگر توپ را راهی کرنر کند. در ادامه نیز موقعیت هایی به روی دروازه ها ایجاد شد که در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

  ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم بدون موقعیت خاصی دنبال شد تا اینکه شلیک دیدنی ژستد با کمترین اختلاف ممکن از کنار دروازه به بیرون رفت. روی این صحنه، علیرضا حقیقی نظاره گر توپ بود و اگر توپ در چارچوب بود، دروازه نساجی باز می شد. ژستد و مهدی پور در ادامه نیز فرصت های خوب گلزنی داشتند که از دست رفت. کوین یامگا نیز چند باری درون محوطه جریمه صاحب توپ شد اما کنترل های بد این بازیکن، مانع از گلزنی استقلال شد.

  در دقیقه ۸۵ این علیرضا رضایی بود که دروازه استقلال را از خطر حتمی نجات داد. فرار پشت مدافعین از علی آل کثیر و موقعیت تک به تکی که این بازیکن به دست آورد، با خروج به موقع و خوب سنگربان آبی ها همراه شد و رضایی با یک واکنش دیدنی، تیمش را در بازی نگه داشت.

  در دقایق پایانی نیز فرصت هایی برای دو تیم به دست آمد اما تلاش بازیکنان برای گلزنی بی نتیجه بود تا در نهایت دیدار استقلال و نساجی با نهایت هیجان و استرس، بدون گل به پایان رسید و آبی ها صدر جدول را از دست دادند.

  در اواسط این دیدار ، مهدی مهدی پور بازیکن استقلال حرکت عجیبی را در میانه میدان مسابقه انجام داد . عبدااله روا مجری برنامه ویدیو چک هم به این حرکت عجیب ستاره باشگاه استقلال واکنش جالبی نشان داد .