عبدالله حسینی، مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز، در مورد بازی اخیر تراکتور برابر پدیده به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: بازی خوب و جانداری را در این دیدار از دو تیم شاهد بودیم اما بچه‌های ما توانستند در بحث مالکیت و در اختیار داشتن توپ و میدان بهتر از پدیده عمل کنند و خوشبختانه پیروزی خوب و مهمی را در خانه کسب کردیم.

وی افزود: پدیده با وجود این که جایگاه خوبی در جدول ندارد در این بازی نمایش  فوتبالی خوبی را ارائه کرد. معمولا میثاقیان تیم‌های خوبی دارد و برابر ما هم این تیم تلاش زیادی داشت و با آگاهی از فوتبال این تیم اصلا به جایگاه پدیده خراسان در جدول توجه نکردیم و پدیده را به هیچ عنوان دست کم نگرفتیم و توانستیم برد خوبی را به دست آوریم.

مدافع تبریزی‌ها تغییرات کادر فنی تراکتور را مثبت ارزیابی و در مورد حضور سولدو به عنوان سرمربی جدید تصریح کرد: خوشبختانه تغییراتی که در کادر فنی داشتیم جواب خوبی داد و کل تیم با انگیزه و نظم تیمی بیشتری کار را ادامه می‌دهیم و با تمرکز بالا تلاش می‌کنیم بازی به بازی هم از نظر فوتبالی و هم از جهت نتیجه‌گیری شرایط بهتری را کسب کنیم. سولدو مربی بادانشی است و تلاش می‌کنیم با حضور او و تلاش بیشتر تراکتور را به جمع مدعیان قهرمانی و کسب سهمیه بازگردانیم.

عبدالله حسینی در خصوص بازی بعدی تراکتور برابر فولاد در هفته هفتم لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: فولاد جزو تیم‌های خوب و پرمهره لیگ امسال است که با بازگشت جواد نکونام شرایط بهتری را کسب کرده و به نوعی احیا شده است. تیم‌های نکونام تیم های خوب و منسجمی هستند و می‌دانیم در دیدار برابر این تیم در اهواز بازی سختی داریم اما تراکتور هم در دو هفته اخیر شرایط خوبی را به دست آورده و ما هم قسم شده‌ایم تا در اهواز هم به پیروزی برسیم و دست پر این دیدار را نیز به پایان برسانیم.

انتهای پیام// 3