شهرخبر

سرهنگ موقوفه ای عنوان کرد؛

کشف ۱۳ کیلو ماده مخدر گل حین معامله

کشف ۱۳ کیلو ماده مخدر گل حین معامله

 رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف ۱۳ کیلو تریاک و توقیف ۲ دستگاه خودروی سواری خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح این خبر گفت: ساعت ۱۲:۳۰، سوم آذرماه، عوامل عملیات کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به ۲ دستگاه خودرو ۴۰۵ و ۲۰۶ با شماره پلاک‌های یکی از استان‌های غربی کشور که به صورت مشکوک در کنار خیابان پارک کرده بودند مشکوک و برای بررسی به خودروهای مذکور مراجعه می‌کنند.

وی افزود: در ابتدا مأموران با توجه به تجربیات گذشته به جهت امکان فرار در جلوی هر دو خودرو پارک کرده و مسیر را مسدود می‌کنند و برای بررسی به خودروها مراجعه می‌کنند.

موقوفه‌ای ادامه داد: در خودرو ۴۰۵ دو سرنشین و در خودرو ۲۰۶ یک سرنشین داشت که به محض روئیت مأموران راننده خودرو ۲۰۶ از محل متواری می‌شود و باقی سرنشینان دستگیر می‌شوند؛ مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی هر خودرو اقدام می‌کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی خودروها از قسمت صندوق عقب خودرو ۴۰۵ تعداد دو بسته نایلکس آبی رنگ که به صورت ماهرانه‌ای بسته بندی شده بود و حاوی مواد مخدر از نوع گل (گراس) به مقدار ۹ کیلوگرم کشف و در بازرسی از خودرو ۲۰۶ در قسمت صندوق عقب تعداد ۳ بسته نایلکس مشکی رنگ حاوی مواد مخدر از نوع گل به مقدار ۴ کیلو گرم کشف و جمعاً ۱۳ کیلوگرم مواد مخدر کشف می‌شود.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: افراد دستگیر شده اهل و ساکن یکی از استان‌های غربی کشور بودند که جهت تحویل مواد مخدر در شهر تهران در موقعیت مذکور توقف کرده و قرار ملاقات و تحویل مواد داشتند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بیان کرد: متهمین که دارای سابقه کشف مواد و زندان رفتن هم بودند در بازجویی‌های به عمل آمده در کلانتری به جرم خود اعتراف کردند.

منبع: مهر