شهرخبر

تأکید حجت‌الاسلام منتظری بر تعیین تکلیف ۸۰ درصدی خودرو‌ها‌ی توقیفی تا پایان سال


تأکید حجت‌الاسلام منتظری بر تعیین تکلیف 80 درصدی خودرو‌ها‌ی توقیفی تا پایان سال

دادستان کل کشور از پارکینگ خودرو‌های توقیفی مرتبط با پرونده‌های مواد مخدر بازدید و بر تعیین تکلیف ۸۰ درصدی خودرو‌ها‌ی توقیفی تا پایان سال تأکید کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ پیرو دستور رئیس قوه قضائیه به دادستان کل کشور، مبنی بر تسریع تعیین تکلیف وسائل نقلیه توقیف و یا ضبط شده در خصوص پرونده‌های مواد مخدر، حجت‌الاسلام منتظری، دادستان کل کشور صبح امروز (سوم آذر) از پارکینگ‌ خودرو‌های توقیفی مرتبط با پرونده‌های مواد مخدر در منطقه شهریار بازدید کرد.

دادستان کل کشور در این بازدید در جریان آمار خودرو‌های توقیفی، تعداد و سال توقیف، نحوه مزایده و فروش، نحوه نگهداری قرار گرفت.

منتظری همچنین بر تسریع در رسیدگی و تعیین تکلیف خودروها، لزوم کار جهادی و تعیین تکلیف 80 درصدی خودروها‌ی توقیفی تا پایان سال جاری تأکید کرد.

وی با بیان اینکه حدود 14 هزار و 700 خودرو در پارکینگ‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر در حال حاضر توقیف هستند، تصریح کرد: آنچه مربوط به دستگاه قضائی است باید انجام و اگر نیاز به بخشنامه یا دستور است انجام خواهیم داد.

دادستان کل کشور افزود: ساماندهی وضعیت کنونی به همکاری و تعامل دستگاه‌های مربوطه و کار جهادی و تلاش مضاعف نیاز دارد.

این مسئول عالی قضائی تأکید کرد که دستگاه قضائی آماده همکاری و انجام اقدامات لازم برای تعیین تکلیف این خودرو‌هاست.

بنابراین گزارش؛ حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه بیست و نهم آبان ماه طی دستوری به دادستان کل کشور تأکید کرد؛ نسبت به تعیین تکلیف وسائل نقلیه توقیف و یا ضبط شده در خصوص پرونده‌های مواد مخدر، تسریع صورت گیرد.

انتهای پیام/