شهرخبر

ژاوی: تیم برتر میدان بودیم و فقط گل نزدیم/ مقابل بایرن مونیخ پیروز می‌شویم


ژاوی: تیم برتر میدان بودیم و فقط گل نزدیم/ مقابل بایرن مونیخ پیروز می‌شویم

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با وجود تساوی شاگردانش مقابل بنفیکا همچنان به صعود تیمش به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خوشبین است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژاوی هرناندس که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل میهمانش بنفیکا تن به تساوی بدون گل داد تا بازی با بایرن‌ مونیخ در هفته پایانی این رقابت‌ها برای این تیم حکم مرگ و زندگی پیدا کند، پس از این بازی گفت: ما تیم کاملاً برتر میدان بودیم، بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشتیم و تنها گلزنی را کم داشتیم. اگر ما موفق به گلزنی می‌شدیم، حالا درباره بازی فوق‌العاده‌مان صحبت می‌کردیم.

وی افزود: من همچنان خوشبین هستم. ما بارسلونا هستیم و بازیکنان مستعدی داریم که می‌توانند تفاوت را رقم بزنند. امروز ما یک امتیاز به امتیازات خود اضافه کردیم که ارزش کاری که در این بازی کردیم را نداشت. در این بازی ما مشکلی به لحاظ فیزیکی نداشتیم و حالا باید به فکر بازیابی اعتماد به نفس‌ بازیکنانی باشیم که می‌توانند گلزنی کنند. باید ببینم در ماه ژانویه در بازار نقل‌وانتقالات چه کارهایی می‌توانیم بکنیم.

سرمربی 41 ساله بارسلونا تصریح کرد: ما فرصت قطعی کردن صعودمان در این بازی از دست دادیم، اما باید به کارمان ادامه دهیم. ما در بازی بعدی‌مان در مونیخ، فرصتی دیگر برای این کار خواهیم داشت و باید از فرصت‌مان به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم. بنفیکا برای گرفتن یک امتیاز و بسته نگه داشتن دروازه‌اش به اینجا آمده بود. آنها می‌دانستند که چطور بازی کنند و به همین خاطر بود که ما موفق به گلزنی نشدیم.

ژاوی همچنین درباره مهاجم فرانسوی‌اش که در این بازی پس از مدت‌ها به ترکیب بارسا بازگشت و در دقیقه 66 به جای یوسف دمیر به میدان آمد، خاطرنشان کرد: دمبله همیشه ما را سورپرایز می‌کند و عضوی مهم برای این تیم است. عثمان یک برنده است و در ادامه فصل تفاوت را رقم خواهد زد.

سرمربی اسپانیایی بارسلونا در پایان با اشاره به بازی پایانی‌شان مقابل بایرن مونیخ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا تکید کرد: ما باسلونا هستیم و در بازی مقابل بایرن مونیخ به پیروزی خواهیم رسید، درست مثل بازی های دیگر‌مان.

بارسلونا در حال حاضر با هفت امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی گروه E لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد و بایرن مونیخ 15 امتیازی را که پیش از این صعودش از این مرحله را قطعی کرده، بالای سر خود می‌بیند و بنفیکای 5 امتیازی را هم پشت‌سر خود می‌بیند.

انتهای پیام/