الیکا عبدالرزاقی با استایلی متفاوت /عکس

الیکا عبدالرزاقی متولد 18 مرداد 1358 در رامسر بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایرانی است. الیکا عبدالرزاقی به تازگی یک انستیتو زیبایی به همراه همسرش راه اندازی کرده است. الیکا عبدالرزاقی این عکس ها را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

الیکا عبدالرزاقی با استایلی متفاوت /عکس

الیکا عبدالرزاقی با استایلی متفاوت /عکس

الیکا عبدالرزاقی با استایلی متفاوت /عکس

الیکا عبدالرزاقی با استایلی متفاوت /عکس

 

زندگینامه الیکا عبدالرزاقی و همسرش(Elika Abdolrazzaghi)

نام : الیکا عبدالرزاقی

زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون

متولد : 18 مرداد 1358 رامسر

والدین : سوسن فلکی مقدم

پیشه : بازیگر

سال های فعالیت : 1377 تاکنون

همسر : امین زندگانی

مدرک تحصیلی : فارغ التحصیل آموزشگاه هنری سمندریان لیسانس ادبیات نمایشی

قد : 169 سانتیمتر

الیکا عبدالرزاقی با استایلی متفاوت /عکس

بیوگرافی کامل الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی متولد 18 مرداد 1358 در رامسر بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.

فارغ التحصیل آموزشگاه هنری سمندریان ، لیسانس ادبیات نمایشی است و با کارهای طنز مهران مدیری شناخته شده و آشنایی با همسر بازیگرش از یک تئاتر شروع و در نهایت به ازدواج ختم شد.

خانواده

مادرش سوسن فلک مقدمی است اصالتش به رامسر بر می گردد و دو برادر به نامهای مانلی عبدالرزاقی و بورژین عبدالرزاقی دارد.

الیکا عبدالرزاقی با استایلی متفاوت /عکس

پرانرژی

الیکا عبدالرزاقی پر از انرژی است. از آن آدم هایی که وقتی یک لحظه کنارش قرار می گیری حس می کنی روحیه ات به کل تغییر کرده. حجم بالای کار و این همه توجه و دیده شدن نه تنها روی خلق و خوی او تاثیر نگذاشته بلکه او را نسبت به کارش مسئول تر کرده است.

از کلاس تا تئاتر

دوره بازیگری را در کلاسهای استاد حمید سمندریان گذرانده فعالیت در تلویزیون را از سال 77 در 19 سالگی و بازی در سریال گمشده مسعود نوابی شروع کرد. ورود او به تلویزیون ، همزمان شد با اولین کارش در تئاتر با نام دایره گچی قفقازی به کارگردانی حمید سمندریان بود.

سینما و شهرت با مدیری

در سال 1378 در 20 سالگی با فیلم مومیایی 3 در کنار پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی و رامبد جوان اولین تجربه سینمایی خود را بدست آورد.

در سال 1385 در 27 سالگی به دعوت مهران مدیری در باغ مظفر ایفای نقش کرد، سپس در سریال مرد هزار چهره و در سال 1386 با سریال شبکه خانگی قهوه تلخ به اوج شهرت رسید.

الیکا عبدالرزاقی با استایلی متفاوت /عکس

وفادار به مهران مدیری

او قبل از همکاری با مهران مدیری 13 سال سابقه فعالیت در عرصه بازیگری را داشت اما بازی در نقش بانوی اول دربار قهوه تلخ یعنی فخرالتاج باعث شهرتش شد.

او از سال 1385 تاکنون در همه کارهای مدیری حضور دارد، آخرین همکاری این دو به سری اول دورهمی برمیگردد که در بخش نمایش حضور داشت.

وضعیت ازدواج و همسر الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی در سال 1391 با امین زندگانی که چند سالی بود از همسر اولش مینا لاکانی جدا شده بود نامزد کرد، این دو بصورت رسمی در اسفند ماه 1392 با یکدیگر عروسی کردند.

حکایت آشنایی من و امین

داستان آشنایی من و امین به یک تله فیلم ، بر می گردد ، در آن فیلم ما نقش زن و شوهر را بازی می کردیم. بعد از بازی در آن اثر ، ارتباط خانوادگی بین ما به وجود آمد و این مراودات خانوادگی بیشتر شد ، تا این که بعد از گذشت مدتی ، متوجه شدیم لحظه به لحظه بیشتراز لحاظ حسی به هم نزدیک تریم و مسائلی بین ما وجود دارد که باعث نزدیک شدن و کنار هم قرار گرفتن ما می شود ، به همین خاطر وقتی بحث نامزدی ما مطرح شد ، اطرافیان ما چندان تعجب نکردند و انگار منتظر چنین اتفاقی بودند. خوشبختانه خانواده های ما از این تصمیم مان استقبال کردند.

الیکا عبدالرزاقی با استایلی متفاوت /عکس

از ازدواج من و امین تعجب کردند

وقتی خبر ازدواج من و امین زندگانی رسانه ای شد ، خیلی ها از این که خبر ازدواج ما را شنیدند ، تعجب کردند ، شاید بخشی از موضوع به این خاطر بود که آنها فکر می کردند ، من و امین به لحاظ فضای کاری از هم دور هستیم. نکته جالب اینجاست که خبر ازدواج ما درحالی رسانه ای شد که ما تازه نامزده کرده بودیم و قصد نداشتیم ، این موضوع را به این زودی ها علنی کنیم و ترجیح می دادیم بدون حاشیه ، این دوران را طی کنیم. مدت ها بعد از رسانه ای شدن ماجرا ، در اسفند 92 ما با هم ازدواج کردیم.

طلاق و جدایی

الیکا در مصاحبه ای گفت : من و امین در عین تفاهم زیادی که با یکدیگرداریم ، بسیار هم متفاوت هستیم و فکر می کنم این تفاوت ها بوده که ما را به هم نزدیک کرده است! بخشی از این تفاوت هایی که من و امین داریم ، از سبک زندگی متفاوت مان نشأت گرفته ، من در یک خانواده شمالی بزرگ شدم و او در یک خانواده جنوبی ، اما عشق و علاقه و تفاهمی که بین ما وجود دارد ، باعث شده به یکدیگر فارغ از این فاصله ها نزدیک شویم.

پس از آن خبرهایی از جدایی این زوج هنذمند منتشر شد که شایعه ای بیش نبود.