اکرم محمدی بازیگر محبوب ایرانی است. اکرم محمدی بازیگر سریال ستایش یک شبه بیست سال جوان شد. این عکس در اینستاگرام اکرم محمدی منتشر شده است. عکس 63 سالگی اکرم محمدی را مشاهده میفرمایید.

اکرم محمدی

عکس تیپ و ظاهر جدید اکرم محمدی و دخترش صبا

بیوگرافی اکرم محمدی 

اکرم محمدی متولد 6 مرداد 1337 در تهران، بازیگر است. اکرم محمدی دیپلمه است و دوره های آزاد بازیگری را گذرانده است، بازی زیبای اکرم محمدی در پدر سالار و خانه سبز مدت ها در خاطره ها مانده است، اکرم محمدی  از همسرش طلاق گرفته است و از زندگی زناشویی خود تنها یک دختر دارد.

اکرم محمدی

عکس جدید داماد اکرم محمدی

علت طلاق بازیگر محبوب اکرم محمدی فاش شد

اکرم محمدی با مجید جعفری ازدواج کرده است، این دو زوج صاحب یک دختر می باشند. اکرم محمدی و مجید جعفری زندگی خوبی را شروع کردند اما بعد از مدتی به این نتیجه رسیدند که ادامه زندگی مشترک برایشان مناسب نیست به همین دلیل طلاق را ترجیح دادند. این در حالی بود که آنها دختری به نام مروارید داشتند.

اکرم محمدی در باغ زیبایش+عکس

شروع به کار اکرم محمدی

از سال ۱۳۶۴ با نمایش خسیس وارد دنیای بازیگری شد و در همین دنیای سینما و هنر با همسر سابقش مجید جعفری آشنا شد. مجید جعفری کارگردان و بازیگر شیرازی است که از سال ۱۳۶۴ تا ۱۳۷۷ رئیس تئاتر شهر بود.

بعد از تجربه های تئاتر با فیلم مرغ حق به کارگردانی حسین مختاری در سال 66 وارد تلویزیون شد و دو سال بعد در سال 68 در فیلم مادر علی حاتمی بازی کرد.

عکس اکرم محمدی و دختر واقعی اش

اکرم محمدی