شهرخبر

خوشحالی ستاره های پرسپولیس از یک اتفاق تاریخی

خوشحالی اعضای باشگاه پرسپولیس از قرارداد کارگزار جدید با پرسپولیس

گفته می شود که کارگزار جدید پرسپولیس سالیانه ششصد میلیارد به پرسپولیس اعطا می کند که این خبر باعق خوشحالی بازیکنان و کادرفنی این تیم شده است.

گفته می شود که کارگزار جدید پرسپولیس سالیانه ششصد میلیارد به پرسپولیس اعطا می کند که این خبر باعق خوشحالی بازیکنان و کادرفنی این تیم شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

چند روز پیش بود که اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس این هفته از کارگزار خود رسما رونمایی خواهد کرد؛ اسپانسری که قرار است بودجه ۶۰۰ میلیاردی به این باشگاه تزریق کند!
چند ماه پیش بود که قرارداد کارگزار سابق با پرسپولیس اقاله شد و از آن زمان این تیم بدون اسپانسر به کار خود ادامه می دهد.
از آن مدت تاکنون باشگاه پرسپولیس با موانعی دست و پنجه نرم کرده که مانع از این شده تا آنها به منابع مالی و اسپانسری مدنظر خود دست یابند و این موضوع ضمن ایجاد مشکلاتی از حیث مالی، باعث محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه نیز شده است.

مربیان و بازیکنان پرسپولیس از چندی پیش اعتراض خود را نسبت به عدم پرداخت مطالبات به مسوولان باشگاه اعلام کرده‌اند و از سویی دیگر نیز مدیران تیم در به در به دنبال تامین منابع لازم برای پرداخت مطالبات مربوط به بدهی گابریل کالدرون و همچنین کریستین اوساگوآنا هستند تا پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه را باز کنند و خواسته کادر فنی برای جذب نفرات مدنظر را دنبال کنند.
حالا گفته می شود یک کارگزار متمول و دست و دلباز قرار است اسپانسر پرسپولیس شود. کارگزاری که با بودجه ۶۰۰ میلیاردی قرار است این هفته از سوی باشگاه رسما رونمایی شود و شرایط همکاری طرفین برای تامین خواسته‌های یکدیگر دنبال شود.

در صورت رقم خوردن این اتفاق که منابع نزدیک به باشگاه از قطعی شدن آن خبر می‌دهند، این باشگاه ضمن تامین بودجه لازم برای پرداخت بدهی‌ها و مطالبات کادر فنی و بازیکنان کنونی، شرایط مناسبی نیز برای پیشبرد اهداف خود دنبال خواهد کرد.
اما بازیکنان پرسپولیس که هنوز این خبر را باور نکرده اند در تمرینات به شوخی با آن پرداخته و به یکدیگر می گویند: با این اسپانسر ۶۰۰ میلیارد تومانی که ما می شویم الهلال!
منظور پرسپولیسی ها تبدیل شدن از تیمی با مشکلات مالی فراوان به تیمی پولدار است اما…
اسپانسر ۶۰۰ میلیاردی هنوز به صورت رسمی از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس تأیید نشده و تکذیبی هم صورت نپذیرفته است!
به نظر هم می رسد این خبر از درون خود باشگاه منتشر شده همان طور که پیش از این مدیرعامل استقلال وعده اسپانسر ۵۰۰ میلیارد تومانی داده بود و همه چیز در حد همان وعده و خبر باقی ماند!