شهرخبر

اجرای طرح جذب مربی در دارالقرآن خانه کارگر

دارالقرآن خانه کارگر در نظر دارد جهت گسترش کلاس‌های قرآن در سطح استان تهران اساتید قرآنی را با تخصص لازم جذب کند.

حسین فلاح خوش‌مشرب، مسئول شعب دارالقرآن خانه کارگر در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به لزوم توسعه و گسترش برنامه‌های قرآنی در بین جامعه کارگری گفت: برای رسیدن به جامعه‌ای پاک و سالم نیازمند ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی در بین آحاد مردم هستیم و در این میان کارگران یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین اقشار جامعه به حساب می‌آیند که می‌توانند جامعه هدف مناسبی برای ترویج فرهنگ قرآنی باشند.
 
وی به آغاز جذب اساتید قرآنی در دارالقرآن خانه کارگر با هدف ترویج فرهنگ قرآنی اشاره و تصریح کرد: دارالقرآن خانه کارگر در نظر دارد جهت گسترش فعالیت‌های قرآنی در بین کارگران و خانواده آنان و همچنین گسترش کلاس‌های قرآنی در سطح استان تهران اساتید مجرب را جذب کند.
 
مسئول شعب دارالقرآن خانه کارگر ادامه داد: اساتید قرآنی در رشته‌های روخوانی و روان‌خوانی، تجوید مقدماتی، تجوید پیشرفته، فصیح‌خوانی، حفظ، مفاهیم و تفسیر و احکام جذب و به کار گرفته خواهند شد.
 
وی افزود: علاقه‌مندان و اساتید قرآنی جهت تکمیل فرم ثبت‌نام لازم است تا عدد ۱۰ را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک یا جهت اطلاعات بیشتر به پایگاه اینرنتی دارالقرآن خانه کارگر به نشانی www.ketabequran.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام