شهرخبر

خانه‌تکانی اساسی در انتظار رئال مادرید


خانه‌تکانی اساسی در انتظار رئال مادرید

بر اساس گزارش یک رسانه اسپانیایی؛ باشگاه رئال مادرید در پایان فصل به همکاری‌‌اش با برخی بازیکنان خود پایان خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه رئال مادرید قصد دارد در پایان فصل تغییرات و تحولاتی در ترکیب خود ایجاد کند. بر اساس گزارش نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا؛ سران باشگاه رئال مادرید در نظر دارند در پایان فصل به همکاری‌شان با چند بازیکن خود پایان دهند تا بودجه لازم برای خرید بازیکنان جدید فراهم شود و در کنارش از دست پرداخت دستمزدهای نسبتاً سنگین خلاص شوند.

طبق این گزارش؛ گرت بیل، ایسکو و مارسلو که هر سه در پایان فصل قراردادشان منقضی می‌شود و بحث تمدید قراردادشان هم مطرح نیست، در لیست خروجی رئالی‌ها قرار دارند و در کنارش به دنبال فروش ادن اِزار و لوکا یوویچ هم هستند، بازیکنانی که در رئال مادرید روزها پرفروغی را تجربه نکرده‌اند.

اِزار 30 ساله که تابستان 2019 به حضور هفت ساله‌اش در چلسی پایان داد و با امضای قراردادی پنج ساله به ارزش 100 میلیون یورو به رئال مادرید پیوست، اخیراً حتی بحث بازگشتش به جمع آبی‌پوشان لندنی مطرح شد. این هافبک بلژیکی که ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات اُفت کرده و به 25 میلیون یورو رسیده است، این فصل تنها در 11 بازی (415 دقیقه از 990 دقیقه ممکن) برای تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی به میدان رفته است.

یوویچ 23 ساله هم که تابستان 2019 با قراردادی شش ساله به ارزش 60 میلیون یورو از اینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست، در این تیم زیر سایه کریم بنزما مانده است. این مهاجم صربستانی تاکنون تنها در 39 بازی برای رئال به میدان رفته که حاصل آن دو گل‌زده بوده است.

انتهای پیام/