شهرخبر

اخاذی جدید تلگرام از ادمین‌ها

تلگرام از اوایل آبان نمایش تبلیغات در کانال‌های بزرگ با بیش از ۱۰۰۰ عضو را آغاز کرده است. در پاسخ به انتقادات، دوروف مدیر تلگرام اعلام کرده است که کاربران با پرداخت حق اشتراک، قادر به توقف پخش تبلیغات در تلگرام خواهند بود و طرحی هم برای خرید اشتراک ویژه به منظور لغو تبلیغ ها ارائه می شود.

اخاذی جدید تلگرام از ادمین‌ها

به گزارش منیبان؛ همان طور که میدونید تلگرام در حال ازمایش تبلیغات در کانالهای بالای 1000 ممبر هست تا بتونه بخشی از هزینه‌هاش رو جبران کنه.

اما بعضی از کاربران گفته بودن که نمیخوان تبلیغ ببین یا بعضی از کانالها گفته بودن که نمیخوان روی کانالشون تبلیغی قرار بگیره.

مدیر تلگرام: اشتراک پولی بخرید!

حالا پاول دورف، مدیرعامل تلگرام، در کانال روسیش به این موارد اشاره کرده و گفته کاربرانی که دوست ندارن در تلگرام تبلیغ ببینن، میتونن اشتراک پولی تلگرام رو خریداری کنن.

این اشتراک ظاهرا چیزی مثل یوتوب پریمیوم هست که باعث مخفی شدن تبلیغات تلگرام در کانالها برای کاربرانی میشه که این اشتراک رو به طور ماهیانه خریداری کردن. اما تبلیغات تلگرام اونقدر نامحسوس و بی ازارن که چرا باید این مساله برای کاربران دغدغه بشه؟!

ادمین ها برای کانال خود یک تبلیغ نامرئی سفارش بدهند

اما در مورد ادمین هایی که دوست ندارن تلگرام روی کانالشون تبلیغی قرار بده، دورف گفته که این ادمین ها میتونن برای کانالشون یک تبلیغ نامرئی سفارش بدن و پول اون رو پرداخت کنن. در این صورت هم تلگرام به درامدش رسیده و هم روی کانال این ادمین ها تبلیغی نمایش داده نمیشه.

وبگردی