شهرخبر

هیلاری کلینتون به فروشندگی روی آورد

هیلاری کلینتون که به تازگی قول داد هرگز از صحنه سیاسی آمریکا خارج نشود، اقدام به فروش اقلامی تبلیغاتی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرده است.

هيلاري كلينتون

به گزارش همشهری آنلاین، هیلاری کلینتون که اخیرا قول داد هیچ‌گاه صحنه سیاسی آمریکا را ترک نکند به فروش اقلامی مضحک در سایت حامیان خود روی آورده است.

او که در رقابت با دونالد ترامپ متحمل شکستی سنگین شده بود برای تامین هزینه‌های فعالیت‌های سیاسی و تبلیغاتی خود به کمک‌های طرفدارانش نیاز دارد.

کمیته اقدام سیاسی هیلاری کلینتون با راه اندازی یک سایت، PAC، اقدام به فروش محصولاتی کرده که برخی از آنها او را با تمسخر عمومی روبرو کرده‌اند.

یک سرهمی نوزادی از جمله کالاهایی است که برای فروش به افرادی که مایلند از تلاش‌های هیلاری برای «مقاومت در برابر قلدری، نفرت، دروغ‌پردازی و تفرقه‌انگاری» حمایت کنند، عرضه شده است.

 هیلاری کلینتون به فروشندگی روی آورد
لباس نوزادی فروشگاه حمایتی هیلاری کلینتون

«But Her Emails» ، اما ایمیل‌های او، یادگاری بامزه دیگری است که عرضه شده و به رقابت انتخاباتی او او با ترامپ اشاره دارد؛ [ترامپ زمانی که در گفتگوهای انتخاباتی با اتهامی روبرو شد که برای آن پاسخی نداشت بلافاصله به جای پاسخ به آن اتهام به ماجرای ایمیل‌های خصوصی هیلاری اشاره کرد و از آن پس این اصطلاح وارد فرهنگ عامیانه آمریکایی‌ها شد.]

روز جمعه، این سیاستمدار  از اضافه شدن چندین محصول جدید به فروشگاه خود خبر داد و تاکید کرد که تا زمانی که این محصولات باقی مانده باشند، خیرین و طرفداران می‌توانند آن ها را خریداری کنند.

تی‌شرت‌ها و کیف‌هایی که با تصویری قدیمی از هیلاری در دبیرستان تولید شده‌اند از جمله این کالاها هستند؛ برخی تحلیلگران این اقدام او را نشانه‌ای از قصد دوباره او برای ورود به عرصه دانستند.

هیلاری محصولات جدید خود را در اینستاگرام اعلام کرد که با واکنش‌های متفاوتی از سوی کاربران روبرو شد. این سایت از سال ۲۰۱۷ حدود ۹۶۵ هزاردلار جمع آوری کرده است.

این مبلغ تقریبا معادل هزینه‌ای است که شرکت وال استریت برای ۵ ساعت سخنرانی این سیاستمدار قدیمی قبل از پایان کار سیاسی دونالد ترامپ هزینه می‌کرد.