شهرخبر
امام جمعه کرمان:

از مسئولان می‌خواهیم حرف مقام معظم رهبری درباره انتقام سخت را عملی کنند

کدخبر: 452461
اقتصادنیوز: امام جمعه موقت کرمان گفت: فداکاری و اخلاص جوانان ایران امروز تمام توان نظامی ابرقدرت جهان که 200 سال است دنیا را برای خودش می‌خواهد و هیچکس جرأت نکرده در برابر او بایستد، به سخره گرفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس احمد شیخ‌بهایی امروز در خطبه‌های نماز جمعه کرمان با بیان اینکه فداکاری و اخلاص جوانان ایران امروز تمام توان نظامی ابرقدرت جهان که 200 سال است دنیا را برای خودش می‌خواهد و هیچکس جرأت نکرده در برابر او بایستد، به سخره گرفته است، اظهار داشت: جرأت و جسارت نیروی دریایی سپاه در برابر ناو آمریکایی مقتدرانه بود.

امام جمعه موقت کرمان با اشاره به ستم‌های آمریکایی‌ها در برابر ملت ایران به ویژه ریختن خون حاج قاسم عنوان کرد: ما از مسئولان می‌خواهیم حرف مقام معظم رهبری درباره انتقام سخت را عملی کنند به شکلی که آمریکا در کل این منطقه هیچ نقطه‌ای برای باقی ماندن نداشته باشد.

شیخ‌بهایی با تأکید بر اینکه فرهنگ جهاد و شهادت در دل مدارس، دانشگاه‌ها، مسجد، خانواده و ... باید وارد شود چراکه فرهنگ اسلام ناب است و باید این فرهنگ ماندگار شود، افزود: ما اکنون در جنگ اقتصادی با دشمن قرار داریم و همه ملت ایران آن را درک کردند.

وی با اشاره به دولت انقلابی و حمایت مردم از این دولت اظهار کرد: باید فرصت‌ها را لحظه به لحظه غنیمت بدانند و سیاست‌ها را دنبال کننداز جمله در کرمان از رئیس جمهور و وزیر کشور می‌خواهیم تکلیف مسؤولیت‌های کلان شهری از جمله استانداررا روشن کنند.

وی کرمان را به‌دلیل وجود حاج‌قاسم یک شهر بین‌المللی دانست و خاطرنشان کرد: مدیریت این استان مسئولین و اقداماتی می‌خواهد که در تراز حاج قاسم باشند، لذا باید همه‌جانبه به این مسئله نگاه شود.