شهرخبر

تبریک کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین به سپاه پاسداران ایران


تبریک کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین به سپاه پاسداران ایران

کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین در پیامی به مقابله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تجاوزات نیروی دریایی آمریکا واکنش نشان داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، کمیته‌های مقاومت فلسطین در پیامی مقابله نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تجاوزات نیروی دریایی آمریکا را تبریک گفت.

کمیته‌های مقاومت فلسطین تاکید کرد که دشمنان امت فقط زبان مقابله و رویارویی را می‌فهمند، مانند کاری که امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نیروی دریایی آمریکا کرد.

در ادامه این پیام امده است: «جمهوری اسلامی ایران امروز معادله درگیری جدیدی را تثبیت کرد که عنوان آن «نه به استکبار، هیمنه و تجاوز آمریکایی» در منطقه است».

کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین در پایان تاکید کرد که جاه‌طلبی‌ها و طمع‌های آمریکا و غرب به ثروت امت و تجاوز به حقوق آن در برابر اصرار ایران برای به شکست کشاندن تمام این توطئه‌ها از بین خواهد رفت.

 نیروی دریایی ارتش تروریستی آمریکا هفته گذشته  اقدام به سرقت نفت جمهوری‌اسلامی ایران در دریای عمان کرد. آمریکایی‌ها در این اقدام یک نفتکش حامل نفت ایران را در آب‌های دریای عمان سرقت کردند و با انتقال محموله نفت به یک نفتکش دیگر، آن را به سوی مقصدی نامعلوم هدایت کردند.

اما رزمندگان نیروی دریایی سپاه با اجرای عملیات هلی‌برن  بر روی عرشه نفتکش حامل نفت سرقت شده، آن را  تصرف و به سوی آب‌های سرزمینی ایران هدایت کردند. نیروهای ارتش تروریست امریکا در ادامه با استفاده از چندین فروند بالگرد و ناو جنگی به تعقیب نفتکش پرداختند، اما با ورود قاطعانه و مقتدرانه جان برکفان نیروی دریایی سپاه ناکام ماندند.

روابط عمومی کل سپاه با اشاره به تلاش نافرجام مجدد امریکایی‌ها برای تقویت توان خود  با استفاده از استعداد بیشتر و گسیل چندین ناو جنگی دیگر برای سد کردن مسیر حرکت نفتکش خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها با درک آمادگی و قاطعیت رزمندگان شجاع و غیرتمند نیروی دریایی سپاه برای رویارویی با هر نوع ماجراجویی و تهدید علیه منافع ملت ایران، از ادامه ماجرا منصرف و منطقه را ترک کردند.

انتهای پیام/