شهرخبر

منیعی: نشستن روی نیمکت استقلال هم افتخار و دستاورد بزرگی است/ بعید است آسیا تیم‌های باقدمت را حذف کند


منیعی: نشستن روی نیمکت استقلال هم افتخار و دستاورد بزرگی است/ بعید است آسیا تیم‌های باقدمت را حذف کند

میثم منیعی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، حتی نشستن روی نیمکت استقلال هم افتخار و دستاورد بزرگی برای هر بازیکنی خواهد بود.

میثم منیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور تبریز در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال بازی به بازی بهتر می‌شود و کامل‌تر بازی می‌کند. استقلال می‌تواند بهتر از این باشد، چون کیفیت بازیکنانش بالاست. همیشه از گذشته می‌گفتند تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، نتیجه 10 هفته اول و 10 هفته پایانی‌‌اش در لیگ مهم است. استقلال لیگ را با قدرت آغاز کرده و به دنبال قهرمانی است. سه پیروزی استقلال ترس را در بین تیم‌های مدعی ایجاد کرده است. به نظرم، در آینده این سه پیروزی خیلی می‌تواند به قهرمانی استقلال کمک کند.

وی در مورد گلزنی ارسلان مطهری در خط حمله استقلال تصریح کرد: برخی مواقع بازیکن گل نمی‌زند، اما آنقدر تأثیرگذار و باکیفیت بازی می‌کند که مربی خواسته دیگری از او ندارد. باید دید مربی از بازیکنش چه چیزی می‌خواهد. امیدوارم گلزنی‌های مطهری تداوم داشته باشد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به نیمکت‌نشینی چهره‌هایی مثل امین قاسمی‌نژاد در ترکیب آبی‌پوشان گفت: بازیکنان باید بدانند نشستن روی نیمکت استقلال هم افتخار و دستاورد بزرگی است. مربی بهترین نفراتش را انتخاب می‌کند تا جوابگوی میلیون‌ها هوادار باشد. کسانی که بازی می‌کنند، قطعاً بهترین نفرات هستند. باز هم تأکید می‌کنم نشستن روی نیمکت استقلال افتخار بزرگی است. 

منیعی در واکنش به بحث حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: بعید می‌دانم AFC بخواهد دو باشگاه باقدمت آسیا را حذف کند. حذف استقلال و پرسپولیس با این قدمت نباید اتفاق بیفتد. 

وی درباره وضعیت کمپ باشگاه استقلال یادآور شد: کمپ باشگاه تا قبل از آمدن مصطفی آجورلو به حال خودش رها شده بود، اما امروز با نگاه ویژه‌ای که وجود دارد، کارها خوب پیش می‌رود و امیدوارم در آینده نزدیک بتواند بازدهی خوبی برای استقلال باشد.

انتهای پیام/