شهرخبر

گریم ها و آرایش های عجیب هالووین + تصاویر

گریم ها و آرایش های عجیب هالووین + تصاویر

عده‌ای معتقدند هالووین مراسمی با قدمی بیش از 2000 سال است که نخستین بار توسط سلتیک‌ها برگزار می‌شد و پس از تغییرات فراوان به یکی از بزرگ‌ترین فستیوال‌های کشورهای غربی و مسیحی تبدیل شد. اما می‌دانیم که امروزه بنا به دلایل مختلفی جشن هالووین در جاهای  مختلفی حتی کشورهای آسیایی جشن گرفته می‌شود؛ شاید تمام مراسم هالووین مانند قاشق زنی‌ و تراشیدن کدو حلوایی مرسوم نباشد، اما گریم‌ ها و آرایش‌های عجیب هالووین یکی از پایه‌های اصلی این جشن در سراسر دنیا به شمار می‌رود.

در واقع خیلی از افراد بدون اینکه شناخت دقیقی از تاریخچه هالووین و رسوم آن داشته باشند هر ساله با پوشیدن لباس‌های خاص و گریم‌های عجیب به استقبال هالووین می‌روند. در ادامه این مطلب هم شما را با برخی از عجیب‌ترین گریم و لباس‌های هالووین آشنا می‌کنیم.

گریم و  لباس هالووین از شخصیت‌های شناخته شده

در این میان برخی از گریم و لباس‌های هالووین کاملا شناخته شده و متداول هستند و هر ساله افراد زیادی خود را به شبیه به یک شخصیت داستانی می‌کنند.  برای مثال گریم و آرایش صورت شبیه به شخصیت جوکر یکی از گریم ها و آرایش های متداول هالووین است که محبوبیت زیادی دارد.

گریم هالووین 5.jpg
گریم هالووین به سبک جوکر
the_joker_baby.jpg
لباس و گریم هالووین
هالووین ماریو.jpg
گریم ساده هالووین 
لباس هالووین 6.jpg
گریم دخترانه هالووین 

 

 گریم و لباس عجیب هالووین 

گاهی اوقات لباس یا گریم هالووین در بعضی از اشخاص به حدی خاص و عجیب است که امکان الگو گرفتن از آن‌ها بسیار سخت و زمان‌بر است. همانند عکس گریم ها و آرایش‌ های عجیب هالووین که در ادامه مطلب گردآوری شده‌اند.

 

لباس عجیب هالووین.jpg
لباس جالب هالووین
لباس هالووین.jpg
لباس ترسناک هالووین
لباس هالووین عجیب.jpg
لباس عجیب هالویین
گریم عجیب هالوین.jpg
عکس آرایش عجیب هالووین
لباس هالووین 7.jpg
گریم ها و آرایش های عجیب هالووین 
لباس هالووین ترسناک.jpg
لباس ترسناک هالووین
گریم عجیب هالووین.jpg
عکس آرایش هالووین
لباس هالووین.jpg
لباس و آرایش عجیب هالووین
هالووین.jpg
گریم ها و آرایش های عجیب هالووین 

 

لباس هالووین 2.jpg
لباس ترسناک هالووین

گریم و لباس ساده هالووین

اگر به هر دلیلی تمایل دارید که با یک آرایش و لباس ساده به استقبال هالووین بروید ولی هزینه و زمان زیادی را صرف گریم ها و آرایش های عجیب هالووین نکنید نگاهی به تصاویر زیر داشته باشید.

 

لباس ساده هالووین.jpg
لباس ساده هالووین
گریم ساده هالووین.jpg
گریم و آرایش ساده هالووین 
گریم هالووین.jpg
گریم ساده پسرانه هالووین
گریم هالووین2.jpg
گریم و آرایش ساده  و ترسناک هالووین

 

ترند هالووین 2021 چیست؟

هر ساله در هالووین یک سری از لباس‌های و گریم‌ها ترند شده و شرکت کنندگان بسیاری خود را شبیه به آن‌ها می‌کنند. یعنی در کنار شخصیت‌های دیزنی، جدا از استایل خاص برخی از سلبریتی‌ها که همیشه در جشن‌ هالووین جایگاه ویژه‌ای دارند، یک گریم یا لباس خاص ترند و پر استفاده شود. یکی از مهم‌ترین ترندهای هالووین 2021 استفاده از لباس‌های شخصیت سریال کره‌ای بازی مرکب یا Squid Game خواهد بود.

 

هالووین لباس.jpg
ترند هالووین 2021
لباس هالووین8.jpg
لباس هالووین 2021
لباس هالووین 2021.jpg
محبوب‌ترین لباس هالووین 2021

 

کلام آخر

 همانطور که در این مطلب مشاهده کردید برخی از گریم ها و آرایش های عجیب هالووین را به شما نشان دادیم. قبل‌تر در مطلب همه چیز درباره هالووین به شما توضیح دادیم که برگزار کنندگان سعی بر این دارند که 31 اکتبر را ترسناک‌ترین روز سال سال جلوه دهند و طبعا برای این کار از لباس‌ و گریم‌های ترسناک برای هالووین استفاده می‌کنند. بنابراین پراستفاده‌ترین لباس و گریم هالووین آن‌هایی هستند که کمی ترس و وحشت در تم آن‌ها دیده می‌شود. 

 

 تالیف: لست سکند

منبع: pinterest