شهرخبر

لیگ برتر کشتی آزاد| بازگشت علیرضا کریمی و صدرنشینی سهند ارس


لیگ برتر کشتی آزاد| بازگشت علیرضا کریمی و صدرنشینی سهند ارس

دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه الف از صبح امروز در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدارسیون کشتی، در دور رفت گروه الف 3 دیدار برگزار شد که امید لرستان با نتیجه 10 بر صفر از سد تیم آکادمی کشتی نادری خادم گذشت، تیم شرکت داروسازی سهند ارس با نتایج 9 بر 1 و 10 بر صفر به ترتیب تیم‌های امید لرستان و آکادمی کشتی نادری خادم را مغلوب کرد و تیم برتر این گروه شد. از نکات مهم بازگشت علیرضا کریمی به تشک کشتی بود.

رده‌بندی تیمی در پایان دور رفت: 1- شرکت داروسازی سهند ارس 2- امید لرستان 3- آکادمی کشتی نادری خادم

بعد از ظهر امروز یک دیدار بین تیم‌های شرکت داروسازی سهند ارس و آکادمی کشتی نادری خادم برگزار می‌شود.

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

امید لرستان 10- آکادمی کشتی نادری خادم صفر (اسامی تیم لرستان در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: عبداله فولادوند، برنده 8- میلاد نادری 5
61 کیلوگرم: امید سرلک، برنده 8- احسان رنجبر 1
65 کیلوگرم: محمد میراحمدی، برنده 11- اسماعیل ناظریان 8
70 کیلوگرم: اشکان کوشکی، برنده 9- سبحان اسکندری صفر
74 کیلوگرم: رضا رک رک، برنده 4- حسن محمد محولاتی صفر
79 کیلوگرم: مصطفی قیاسی چکا، برنده 13- حسن برهان صفر
86 کیلوگرم: فردین بهرام وند، برنده 10- محمدامین اخلاقی صفر
92 کیلوگرم: حسین واحدی، برنده 10- دانیال خرمی صفر
97 کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده 4 (ضربه فنی) – علی سیفی صفر
125 کیلوگرم: آرمان کاظمی، برنده 11 (ضربه فنی) – محمدرضا حسین پورشاهد صفر


شرکت داروسازی سهند ارس 9- امید لرستان 1 (اسامی تیم ارس در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده 11- عبداله فولادوند 1
61 کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده 5- محمدرضا نوری 2
65 کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده 2- محمد میراحمدی 2
70 کیلوگرم: امیرحسین مقصودی 3- اشکان کوشکی، برنده 8
74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده 12- مسعود آسترکی 1
79 کیلوگرم: محمد نخودی، برنده 10 – مصطفی قیاسی چکا صفر
86 کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده 10- فردین بهرام وند صفر
92 کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده 11- حسین واحدی صفر
97 کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده 14- وحید یوسفوند 7
125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده 11- آرمان کاظمی صفر

آکادمی نادری خادم صفر- شرکت داروسازی سهند 10 (اسامی تیم نادری در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: ابوالفضل کلانتریان صفر- علیرضا سرلک، برنده 9
61 کیلوگرم: سید علیرضا شهناز صفر- محمد نامجومطلق، برنده 10
65 کیلوگرم: امیرمحمد مهرانگیز صفر- ایمان صادقی، برنده 11
70 کیلوگرم: عارف کمالی صفر – امیرحسین مقصودی، برنده 10
74 کیلوگرم: محمد محولاتی صفر- مصطفی حسین خانی، برنده 10
79 کیلوگرم: علیرضا شفیعی صفر- عبداله شیخ اعظمی، برنده 12
86 کیلوگرم: محمدمهدی امینی منش صفر- سیدرضا هاشمی، برنده 8 (ضربه فنی)
92 کیلوگرم: پویا نیکخو صفر- علیرضا کریمی، برنده 10
97 کیلوگرم: علی سیفی صفر- حسین شهبازی، برنده 10
125 کیلوگرم: محمدرضا حسین پور، صفر- امین طاهری، برنده  10

انتهای پیام/